Статті
 • Магія карт: вчимося ворожити самотужки
  – Нареченого свого забудь, – бурмотіла поважного віку ворожка, – він тобі зраджує, а ось на чоловіка у віці, що в’ється навколо тебе, зверни увагу: він любить по-справжньому. Мама твоя хворіє... М-м... Скоро видужає, не хвилюйся. Гроші на тебе якісь зваляться. Несподівано...
 • Реальна історія зцілення від раку шкіри
  Більшість людей не можуть самостійно бачити, як той чи інший засіб діє на ракову пухлину. А ось в Олександра Короткова пухлина була на шкірі, що дозволяло йому самостійно спостерігати, як застосування різних видів лікування (водного голодування, сироїдіння) безпосередньо відображалося на зростанні ракової пухлини.
 • Здоров’я можна знайти у власному саду та городі
  Як часто люди поспішають до лікаря навіть із незначними захворюваннями, а потім посилено приймають хімічні лікарські препарати, не усвідомлюючи, що наносять шкоду своєму організмові. Насправді справжні цілющі засоби часто – зовсім поруч – у власному саду та городі.
 • Як вибрати побутову хімію у Інтернеті? 5 секретів вдалих покупок
  Якщо ви слідкуєте за сімейним бюджетом, то знаєте, що значна частина суми йде на побутову хімію. Як заощадити на прибиранні та як купити побутову хімію в Інтернет магазині, – розповість матеріал.
 • Як легко погасити борг за комуналку
  Надавачі житлово-комунальних послуг зацікавлені йти назустріч боржникам у їхньому бажанні розрахуватися з боргами.
 • Як доглядати за плазмовим телевізором
  Хоча плазмовий телевізор справляє неабияке враження в вітальній кімнаті, він потребує відповідного догляду. При належному догляді, ваш плазмовий телевізор прослугує багато років.
 • Якщо спека, а кондиціонера нема
  Ці декілька порад допоможуть вам витримати навіть найсильнішу спеку.
 • Позбуваємось від неприємних запахів
  Запах — стихія непереборна: від яскравого світла можна закрити очі, від гучної музики — вуха, але при атакуванні неприємного запаху — затиснути надовго ніс неможливо. Щоб швидше позбавитися від різних неприємних запахів, пропонуємо вам декілька порад.
 • Як відчистити мікрохвильовку
  Маленька кухонна помічниця прослужить набагато довше, якщо ви будете дотримуватися усіх рекомендацій по догляду за нею.
 • Чим мити натяжну стелю?
  Вибір на користь натяжних стель, незважаючи на їх високу вартість, робить сьогодні практично кожна третя сім'я. Але мало хто замислюється над тим, як важко зберегти створену красу і доглядати за нею. Якщо у вас полотно з ПВХ (плівка), вам пощастило — забруднення з цього матеріалу видаляються досить просто. А ось тканинні полотна, які за вартістю в рази дорожчі, відмити дуже складно.
 • Домашні мурахи: як із ними боротися
  Домашні мурахи далеко не так нешкідливі, якими здаються на перший погляд. Вони всеїдні: поїдають солодощі, м'ясні продукти, живих і мертвих комах, пошкоджують одяг, тканини, шкіру, ізоляцію електроприладів. Домашніх мурашок привертає запах поту, вони навіть можуть заповзати в ранки на шкірі людини.
 • Як позбутися цвілі
  Боротьба зі цвіллю — завдання непросте. Повністю нейтралізувати цвілеві гриби неможливо, тому що їхні спори, у великій або малій кількості, постійно знаходяться навколо нас. Однак у наших силах стримувати ріст і розвиток цвілі, убезпечивши себе від шкоди, котру вона може нанести нашому здоров'ю.
 • Як усунути накип в чайнику
  Якщо для того, щоби приготувати чай, ви використовуєте воду з-під крана, то на стінках чайника з часом утвориться шар накипу. Як усунути його за допомогою підручних засобів?
 • Як навести лад у домі після святкового застілля
  Після свята настрій часто йде на спад. Не дивно, адже найприємніше — позаду: гості пішли, подарунки подаровані, веселощі стихли, а в оселі панує хаос. Тепер лишається чекати наступного свята і наводити лад. Спробуємо допомогти вам корисними порадами.
 • Яку моркву сіяти?
  Залежно від форми коренеплоду сорти моркви у світі розділяють на 11 сортотипів. Із них в Україні вирощують п’ять: Нантський, Шантане, Геранда, Каротель, Флаке. Кожен із них має свої переваги та недоліки.
 • Як позбутися неприємного запаху в холодильнику
  холодильник, запах в холодильнику
 • Квартирне питання: як винайняти або здати житло без проблем?
  Оренда квартири – це ризик і для господаря, і для квартировинаймача. Квартирант може «злиняти», залишивши велетенські борги за комунальні послуги, а власник квартири може затребувати передоплату, а потім вигнати мешканця. Тому до підбору житла та договору оренди потрібно ставитися дуже відповідально.
 • Як відчистити срібло?
  Срібні речі, столове срібло або прикраси є, напевно, в кожній оселі. І кожен власник таких виробів не дуже радіє, коли вони втрачають первинний блиск і чорніють. Тоді постає питання: як повернути сріблу блиск? Врешті, як його зберігати, аби воно не темніло?
 • Корисні поради при переїзді
  Якщо ви плануєте зайнятися організацією квартирного переїзду, вам знадобляться наступні поради.
 • Товар, який не підійшов, можна обміняти
  Не всі знають про те, що споживач має право обміняти товар належної якості, який йому не підійшов. Щоправда, зробити це можна лише протягом 14 днів, не беручи до уваги день купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
1   2     
^ Наверх