Поради

Бабуся плете шкарпетки для бійців на передовій

Бабуся плете шкарпетки для бійців на передовій

Поспішай творити добро!

76-річна житомирянка Галина Ляховець із початку АТО зв’язала 845 пар шкарпеток для бійців

«Переживаю за хлопців, які в зоні АТО, бо ж їм там дуже непросто, – каже жінка. – Вирішила в міру своїх можливостей допомагати нашим захисникам. Умію плести, тому стала в’язати теплі шкарпетки. У холод вони дуже потрібні, бо ж, тільки-но промерзнеш у ноги, уже все тіло тремтить від холоду. На сьогодні сплела вже 845 пар, їх волонтери відвезли у 30-у, 93-ю й інші бригади та добровольчі батальйони. Дуже приємно, коли телефонують хлопці звідти і дякують, кажуть, що шкарпетки теплі й нагадують рідну домівку. У такі хвилини хочеться зробити для них якомога більше добра. Вони ж наші діти, і їм там сьогодні дуже важко».

Майстриня плете швидко. Її вироби не лише мають гарний вигляд, а й не витягуються і гарно носяться. Єдина проблема – нитки. На ринку пряжа коштує немало, тож сусіди, благодійники та знайомі й навіть незнайомі люди допомагають вирішити це питання. Хтось купує мотки на ринку, хтось розпускає старі речі і мотає нитки у клубки та приносить бабусі.

«До всіх хлопців, що нині на фронті, Галина Олександрівна ставиться як до рідних, – розповідає заступник голови правління Житомирської міської асоціації інвалідів Ольга Хоменко. – Так сталося, що обоє її синів передчасно пішли із життя, немає вже й чоловіка. Тому всю любов вона вкладає у допомогу нашим воїнам. Галина – людина неймовірно доброго і великого серця й щиро турбується за долю нашої Батьківщини. А ще співає у хорі «Горлиця». Дивлячись на цю мужню жінку, я вірю, що коли поруч такі люди, то Україна обов’язково переможе».

Олеся Антоненко

Конкурс журналістських матеріалів «Дій активно! Живи позитивно!» ініційований Благодійним фондом Олександра Шевченка та Українським журналістським фондом

Все про: пенсіонери, добрі справи, поспішай творити добро
В тему