Найцікавіше
 • У шоу на "1+1" - пластичний хірург з Волині
  У ролі експерта в шоу на телеканалі «1+1» – телепроекті «Поверніть мені красу» – бере участь волинянин Ростислав Валіхновський. На рахунку лікаря – 18 років практики та більше семи тисяч успішних операцій, а серед його пацієнтів – чимало відомих політиків, бізнесменів та «зірок» шоу-бізнесу, зокрема й колишній президент України Віктор Ющенко.
 • Лучанка підкорює світові подіуми
  Наталія Хоміцька, яка вже декілька років співпрацює з провіднимим модельними агенціями не тільки столиці України, а й країн світу, розповіла про всі принади і труднощі такого зоряного життя.
 • Австрійське життя очима лучанки - крізь перешкоди до успіху
  Лучанка Наталія, тікаючи від розбитого кохання та бажаючи кардинальних змін, виїхала на роботу і проживання аж до Австрії. Нова країна зустріла її новими нелегкими випробовуваннями. Але попри всі труднощі, там її чекали і кохання, і щасливе сімейне життя. Наталя відверто розповіла про те, як склалася її доля в Австрії, про плюси та мінуси життя в європейській країні.
 • Заміж за єгиптянина, або що чекає українок у Єгипті
  Дівчина із Волині, не побоявшись будь-яких перешкод, кардинально змінила своє життя, виїхавши до Єгипту на роботу і на зустріч зі своїм коханим. Тепер вона має мусульманське ім’я Меріам і знає все про життя українок у Єгипті. Вона розповіла про реалії життя у Єгипті, про ставлення чоловіків-єгиптян до українок, а також про особливості роботи аніматором.
 • Гру з вогнем перетворив на професію, а прогулянки по краю прірви – на власне захоплення
  27-річного Віталія Коноваленка називають луцьким екстремалом за його неймовірні трюки у стилі паркур (подолання перешкод різного характеру) та видовищні шоу з вогнем. Хтось захоплюється його відвагою, дехто вважає диваком. Сам Віталій каже, що робить те, чим дійсно захоплюється і чим живе.
 • Збирали полуницю навколішках, а часом і лежачи
  У пошуках кращих заробітків українці все частіше вирушають за кордон, зокрема — до Європи. Тетяна П. (ім’я змінено), тоді ще студентка, вирішила і собі заробити, тож поїхала до Польщі із подругою, яка уже мала досвід такої праці.
 • Леонід Стефанович: «Кращої професії, ніж будівельник, немає»
  Будівельник – одна з найбільш відповідальних і важливих серед усіх професій. Довірити контроль над процесом зведення житлових будівель можна тільки висококваліфікованому спеціалістові.
 • Я міг загинути декілька разів - луцький «кіборг»
  «Кіборг» із Луцька Вадим Ваврищук (позивний «Грін») три тижні захищав донецький аеропорт. Його розповідь звичайним людям важко навіть сприйняти за реальність...
 • Іван Грицюк: «Прожити потрібно життя так, аби потім не було соромно комусь приснитися»
  Самовіддано працювати для людей у галузі медицини протягом всього свого життя звик заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Іван Петрович Грицюк...
 • Андрiй Осiпов: «Успіх – у постійному розвитку»
  Працелюбність, цілеспрямованість, щирість і доброта – ті безцінні риси характеру Андрія Осіпова, які допомогли досягнути йому життєвих вершин...
 • Iгор Власюк: «Від боксу до театру»
  У результаті маємо вольового, енергійного, цілеспрямованого керівника, який вміє поставити ціль, організувати людей та зробити все для виконання поставленої мети. Свого часу Ігор Петрович Власюк здобував нагороди із боксу і міг стати професійним боксером. Але натомість обрав…
 • Олександр Мельник: «Існують докази, що біля Луцька колись водились мамонти»
  Традиційно пам'ять про історичне минуле світу зберігається у музеях, які є у багатьох населених пунктах України.
 • Марія Тарасюк: «Наш ліцей - це дружня родина дітей, батьків, вчителів»
  Дорогою життя називають алею, оздоблену туями, яка веде до Волинського ліцею­інтернату Волинської обласної ради. У ньому все дихає спокоєм і затишком, усюди чистота й доглянутість, тут відчувається справжній культ науки та духовності.
 • Світлана Органіста: «Глибокі речі врятують суспільство від деградації»
  Одна з них — Світлана Органіста. З нею вдалося поспілкуватися у приміщенні Волинського обласного театру ляльок. Розмова відбулася після втілення у життя режисерської роботи Світлани — вистави «Лесина містерія», де вона зіграла головну роль — Лесю Українку.
 • Тетяна Єремєєва: «Волинь теж заслуговує на вісокий рівень медичного обслуговування»
  Тетяна Вікторівна Єремєєва, головний лікар­офтальмолог Центру хірургії ока професора Загурського, спеціалізується на лікуванні найбільш чутливої та незамінної частини тіла людини — органу зору. Її дитяча мрія стати лікарем переросла у справу життя.
 • Іван Кобак із тренера перекваліфікувався у бізнесмени
  На чорно­білих фотографіях молодий парубок піднімає штангу. Сильний, мужній разом із друзями на змаганнях, а тут — тренує дітей. На кольорових світлинах поважний чоловік у компанії знаних людей на Волині, на відпочинку з рідними.
 • Ветеран із Луцька перший День Перемоги святкував 15 травня
  В Україні давно стало традицією відзначати 9 травня як одне з найбільших державних свят. Мабуть, саме тому для багатьох людей День перемоги є даниною пам’яті хоробрим предкам і хорошим приводом подякувати за мирне небо над головою ще живим учасникам тієї страшної війни.
 • Музей Волинської ікони – духовна скарбниця сучасної України
  Колекція експонатів музею нараховує більше 3500 одиниць збереження. Основу експозиції музею становлять ікони волинської школи живопису. Але є тут і декоративна різьба та скульптура, і металопластика, й ікони на полотні, загалом, усе те, що пов’язане із церковним мистецтвом.
^ Наверх