Поради

Як вибрати хорошу школу танців

Як вибрати хорошу школу танців

Сьогодні танцювальний світ в Україні досить розвинений. Віяння з Європи, де вміння танцювати вважається хорошим тоном, дійшло і до нас. Багато людей різних вікових категорій хочуть проводити своє дозвілля в школі танців, поєднуючи фізичне навантаження і приємне спілкування з іншими учнями.

 

З ростом числа охочих навчитися танцювати зросла й кількість шкіл танців, що пропонують навчання за найрізноманітнішими танцювальними напрямками.

Для багатьох одним з найбільш важливих показників при виборі школи танців є територіальне розташування. Але не поспішайте записуватися в перший знайдений в Інтернеті танцювальний клуб поруч з будинком або роботою. Якщо пошукати трохи довше – виявиться, що в зручному районі танцювальних студій досить багато. Сходіть на разові заняття в кожен клуб, спробуйте позайматися в різних групах і в різних педагогів, поспілкуйтеся з іншими учнями, дізнайтеся враження. Тільки після цього робіть вибір тієї школи танців і того педагога, які найбільше відповідають вашим уподобанням.

Перед кожним новачком, який вирішив навчитися танцювати, постає закономірне запитання: як вибрати танцювальну школу? Щоб не розчаруватися в самому початку шляху, необхідно знайти відповіді на кілька важливих питань. Коли ви правильно сформулюєте свої очікування, ви отримаєте необхідні критерії для вибору школи. Тому ми сформулювали кілька найважливіших пунктів.

Чого ви очікуєте від танців? Якщо ви хочете навчитися танцювати для того, щоб ефектно виглядати на вечірці або в нічному клубі, вам цілком підійде аматорський рівень, і можна вибрати недорогу студію для занять.
 Якщо ж ви розглядаєте танець як серйозне хобі, хочете брати участь в конкурсах і концертах, вам пряма дорога в професійну школу.

Скільки ви готові витратити? Це теж важливе запитання. Ретельно вивчіть ціновий діапазон студій, особливо, якщо ваш бюджет нестабільний. Дізнайтесь детально про розміри абонентської плати, про кількість занять за вказану вартість. Поговоріть зі старожилами. Чи бувають випадки «примусових зборів», про які не обумовлено в договорі? Чи укладає школа договір взагалі? Як часто студія підвищує вартість за заняття танцями? Ви повинні мати повне уявлення про фінансову схему студії. Які конкретні уроки, скільки коштують. Чи бере студія з учнів плату за проведення танцювальних заходів, за пошиття костюмів?

Концепція студії. Може видатися, що це просте запитання, відповідь на яке очевидна – студія навчить вас добре танцювати. Але насправді тут існують свої підводні камені. Потрібно неодмінно поцікавитися, який вид занять пропонує вам студія. Чи будуть це виключно групові тренування або у вас буде можливість індивідуальної практики з тренером? Чи планує студія влаштовувати «майстер-класи»? Чи нададуть вам можливість попрактикуватися з більш досвідченими танцюристами? Чи організовує студія які-небудь танцювальні заходи? Ці здавалося б прості запитання можуть суттєво вплинути на якість ваших тренувань і результатів.

У студії як вдома. Тут вам повинно бути максимально комфортно. Роздягальні – не просто місце для переодягання, тут ви будите концентруватися перед заняттям. Все має бути продуманим і зручним. Чи є в студії невелике кафе, де можна відпочити і поспілкуватися? Чи добре обладнаний танцпол? Наскільки всі доброзичливі? Як тут ставляться до новачків? Власне, щоб дати позитивну чи негативну оцінку студії, достатньо одного візиту. Можна просто поговорити з тими, хто вже регулярно займається. Якщо відгуки в основному позитивні, а ваші враження «правильні», то сумніватися не варто. 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Кар'єра
В тему

Останні матеріали