Кар'єра

Тренінги

 • Що потрібно знати про тренінги особистісного росту?
  Що потрібно знати про тренінги особистісного росту?
  Мабуть, у сучасному суспільстві немає людей, які б не чули про тренінги особистісного росту. Про те, як стати успішним та поліпшити якість життя можна дізнатися з Інтернету, через журнали, газети і книги, з телепрограм і, звичайно ж, відвідавши тренінги.
 • Тренінг впевненості
  Тренінг впевненості
  Чи траплялося вам відчувати труднощі, коли потрібно відмовити у проханні? Виразити свої емоції і ставлення до подій? Відстояти свої законні права в магазині, комунальних службах? Заговорити з незнайомою людиною на вулиці? Тоді тренінги впевненої поведінки – це те, що потрібно!
 • Чому можна навчитися на тренінгах із тайм-менеджменту?
  Чому можна навчитися на тренінгах із тайм-менеджменту?
  Як часто в п'ятницю ви дивувалися, що увесь тиждень пролетів як одна мить? Як часто, повертаючись додому з роботи, ви дивувалися, що, бігаючи увесь день в справах, ви так нічого суттєвого і не зробили?
 • Тренінги успішної самопрезентації
  Тренінги успішної самопрезентації
  Слово «самопрезентація», що походить від англійського «self-presentation», означає самоподачу. При будь-якому спілкуванні зі співрозмовником або з аудиторією ми себе пред'являємо, рекомендуємо, уявляємо. Це і є самопрезентація.
 • Тренінги з профорієнтації та побудови кар’єри
  Тренінги з профорієнтації та побудови кар’єри
  Аби правильно обрати професію, старшокласникам варто мати уявлення про усі спеціальності, які існують, та які вимоги вона ставить перед людиною.
 • Як вибрати тренінг особистісного росту
  Як вибрати тренінг особистісного росту
  Вибрати тренінг особистісного росту і зрозуміти, наскільки він якісний і корисний, можна за певними ознаками.
 • Тренінг «батьки-діти»
  Тренінг «батьки-діти»
  Зміни, що відбуваються в суспільстві, стосуються різних сторін життя. Тренінг для регулювання стосунків між дітьми і батьками є проявом однієї з таких змін у суспільній свідомості.
 • Що таке тренінг особистісного росту
  Що таке тренінг особистісного росту
  Тренінги особистісного росту – це заняття, які спрямовані на збільшення потенціалу людини, на розкриття і вдосконалення тих якостей, які допомагають нам досягти успіху в різних сферах життя.
 • Як впоратися з конфліктом на роботі
  Як впоратися з конфліктом на роботі
  Конфлікти – дуже неприємна ситуація, котра може статися на роботі. Тому будь-який конфлікт, маленький чи великий, потрібно спробувати врегулювати.
 • Методи самовдосконалення
  Методи самовдосконалення
  Самовдосконалення дуже важливе для людини. Люди створені для того, щоб розвиватися. Якщо людина не докладає жодних зусиль для розвитку своїх здібностей і своєї особистості, то вона починає деградувати.
 • Для чого потрібні бізнес-тренінги
  Для чого потрібні бізнес-тренінги
  Бізнес-тренінг – це різновид навчання, мета якого – розвиток трудових знань, умінь і навичок команди або окремого працівника компанії. На сьогодні саме така форма навчання найбільш популярна у всьому світі.
 • Як підвищити самооцінку: 20 способів
  Як підвищити самооцінку: 20 способів
  Самооцінка – це уявлення людини про важливість своєї особистості та діяльності в суспільстві. Саме вона визначає поведінку, і від неї залежать взаємини з іншими людьми.
 • Психологічні тренінги: для чого вони потрібні?
  Психологічні тренінги: для чого вони потрібні?
  Стрімкість сучасного життя вимагає від кожної людини високої психологічної стійкості, міцності нервів, комунікабельності та грамотності в спілкуванні.
 • Корпоративний тренінг – ефективний метод організації трудової діяльності
  Корпоративний тренінг – ефективний метод організації трудової діяльності
  Будь-який керівник знає, що активна і найбільш продуктивна робота може бути досягнута, якщо колектив буде згуртований.
^ Наверх