Поради

Як тіло показує, що чакри «поламалися»

Як тіло показує, що чакри «поламалися»

В духовних практиках чакри – це психоенергетичні центри в тонкому тілі людини, де перетинаються потоки життєвої енергії. Існує 7 основних чакр, що відповідають за функціонування певних систем організму. Порушення в роботі будь-якої чакри призводить до збою в психоемоційному або фізичному стані людини.

  • Коренева чакра (Муладхара) – розташована в основі хребта. Відповідає за виживання і здоров’я. Блокується почуттям страху. При її «закритті» виникають проблеми з ногами і кишечником, розлади харчової поведінки, зниження імунітету. Може пропасти відчуття стабільності в житті, знизитися потреба в соціальних контактах.
  • Сакральна чакра (Свадхістхана) - розташована в нижній частині живота. Відповідає за репродукцію і сексуальність. Блокується почуттям провини і недовірою до людей. Порушення в ній призводять до проблем в сечостатевій системі, ускладнюють відносини з протилежною статтю.
  • Сонячне сплетіння (Маніпура) - розташована в області шлунка. Відповідає за роботу шлунково-кишкового тракту. Блокується розчаруванням, страхом відторгнення і невдоволенням соціальним статусом. Призводить до проблем в роботі шлунково-кишкового тракту, діабету, гіпертонії. Знижує волю до досягнень, уповільнює когнітивні функції.
  • Серцева чакра (Анахата) - розташована в області серця. Відповідає за роботу серцево-судинної системи і легенів. Блокується негативними емоціями, особливо, злістю і заздрістю. «Закупорка» призводить до проблем з серцем, астми і депресій.
  • Горлова чакра (Вішуддха) - розташована в центрі горла. Відповідає за творчий потенціал і самовираження. Блокується брехнею у всіх сферах життя, при цьому проблеми виникають в стравоході, горлі, вухах. Переслідує хронічна втома.
  • Чакра третього ока (Аджна) - розташована в центрі чола між очима. Відповідає за інтуїцію і усвідомленість. Блокується гординею, заздрістю і відсутністю духовності. У разі застою енергії знижується емоційність і інтуїція. Виникають проблеми із зором і гормональний дисбаланс.
  • Коронна чакра (Сахасрара) - розташована в тім’яної частини голови. Відповідає за з’єднання з космічною енергією. Блокується матеріальними бажаннями і низькими пристрастями. Нестача енергії в чакрі приводить порушень в роботі мозку, психічних розладів.

Якщо ви втратили гармонію з собою і зовнішнім світом, почніть роботу з розкриття чакр для відновлення духовного і фізичного здоров’я.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Йога, Здоров'я, Поради, поради астролога
В тему