Поради

Парфуми: як відрізнити оригінал від підробки?

Парфуми: як відрізнити оригінал від підробки?

Усі ми обожнюємо парфуми, часом улюблений аромат може змінити життя на краще і навіть найбільш невдалий день перетворити на свято. Але як образливо, коли замість стійкого улюбленого запаху купуєш підробку, заплативши при цьому як за оригінал.

 

За статистикою, популярні парфуми підробляють значно частіше, адже продати такий товар легше, ніж аромат нерозкрученого бренда. І навіть найбільший і дорогий магазин — не гарантія оригінальності аромату, адже через велику кількість товару складно проконтролювати його якість. А у випадку з великими партіями постачальники частіше обманюють, підставляючи фальшиві парфуми.

Як відрізнити підробку?

  1. Хочете купити оригінальні парфуми? Тоді дізнайтеся все про улюблений аромат. Зайдіть на сайт виробника та поцікавтеся, який у парфумів флакон, де повинні бути логотипи, голограми, виїмки та захисні стрічки, тиснення, що має бути написано на етикетці.І уважно звірте усі ці ознаки з тим флаконом парфумів, який плануєте купити. Не з пробником, а саме з тим, який буде у ваших руках вже біля каси.
  2. Перевірте парфуми на стійкість. Це, звісно, не дуже надійний спосіб, оскільки пробник може бути справжнім, а решта екземплярів —  підробка. Але все-таки. Бризніть уподобаний аромат на себе і простежте, як довго він протримається. Якщо відчуваєте запах хоч би дні два-три, можна купувати. Але купуйте саме в тому магазині, де проводили «перевірку».
  3. Роздивіться флакон. Серйозний виробник випускає парфуми в бездоганних флаконах, на яких немає ні подряпин, ні дрібних відколів, а скло прозоре, чисте.
  4. Зверніть увагу на упаковку. Вона повинна бути виконана з дуже якісного, міцного картону або гладкого, чистого пластику без домішок.
  5. Целофанова плівка, в яку впакована коробка з парфумами, повинна бути натягнута рівномірно, без єдиної деформації або складки.
  6. Якщо у вас все ще є сумніви з приводу справжності  парфумів, можете попросити сертифікат якості в магазині. Згідно із законом, вам зобов'язані його надати. Коли отримаєте документ, перевірте оригінальність печатки. Вона повинна бути «мокра», а не скопійована.
  7. Справжню печатку нескладно відрізнити від скопійованої, треба лише придивитися на неї під кутом. Надрукована на принтері печатка не вирізняється від площини аркуша, а справжня трохи товстіша і виділяється на аркуші.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Стиль, аксесуари
В тему