Поради

4 правила спонтанного сексу, дотримуватися яких має кожна

4 правила спонтанного сексу, дотримуватися яких має кожна

Спонтанний секс, який стався в машині, на кухні або в іншому місці за межами звичної спальні, може виявитися одним із кращих і запам'ятатися дуже надовго.

Однак, щоб спалах задоволення не призвів до серйозних і неприємних наслідків, слід пам'ятати про декілька важливих правил.

Оберігайтесь

Навіть в пориві пристрасті не варто забувати про важливість безпечного сексу. В іншому випадку секс може обернутися небажаною вагітністю або статевою інфекцією. Носіть презервативи в кишені або сумці, щоб в разі чого дістати їх якомога швидше, не витрачаючи час на пошуки.

Вибирайте місця і поверхні

Перш ніж зайнятися інтенсивним сексом на столі, оцініть ризики. Раптово зламані меблі не тільки позбавлять задоволення, але і можуть спричинити травми. Крім того, слід бути обережніше, віддаючись пристрасті поза домом, - важливо бути певним, що вибране місце не кишить мікробами.

Використовуйте лубрикант

Навіть при сильному збудженні, природна «змазка» не завжди виникає миттєво. В цьому випадку врятує лубрикант – найзручніше носити з собою маленький тюбик з відкидною кришкою. Вибирайте безбарвний продукт, щоб він не забруднив одяг.

Поважайте права оточуючих

Багато з нас хоча б раз у житті мріяли зайнятися сексом на борту літака. Однак, як мінімум, з поваги до інших пасажирів робити цього не варто, адже туалетних кабінок в літаку не так багато. Крім того, такий секс небезпечний і для вас, враховуючи, як багато небезпечних бактерій знаходиться у вбиральнях громадського транспорту.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: секс, Здоров'я, стосунки
В тему