За статистикою, дві третини жінок носять «неправильні» бюстгальтери. Саме тому не варто купувати нижню білизну без попередньої примірки. Навіть якщо розмір на бірці товару відповідає вашому. Бюстгальтер може бути затісний, а лямки – короткуваті. Зрештою, саме ця модель білизни може невиграшно на вас виглядати.
Примірявши бюстгальтер, пострибайте в ньому і нахиліться. Нехай це звучить смішно, зате так ви зможете дізнатися справжню комфортабельність цього предмета жіночого гардеробу. Ліф не повинен тиснути і залишати почервоніння. Груди не повинні «вистрибувати» з чашок через невідповідність розміру. Встаньте перед дзеркалом і підійміть по черзі вгору руки, щоб переконатися в тому, що груди не випирають убік. Зробіть глибокий вдих і видих, різко поверніться. Перевірте, чи не задирається задня планка ліфчика, чи не врізається вона в спину, залишаючи червоні смуги. Ліфи на двох гачках набагато зручніші за моделі з одним гачком: він може розстебнутися в будь-який момент.


Мереживні бюстгальтери натирають найчастіше. Купуючи такий бюстгальтер, простежте за тим, щоб шви і декоративні елементи були оброблені і не дряпали шкіру. Як правило, шов приховують тасьмою або гумкою. Від придбання бюстгальтера, декорованого мереживом, краще відмовитися, якщо у вас на грудях або спині є великі родимки або папіломи.
Дівчата з маленькими грудьми практично не обмежені у виборі лямок. Вони можуть бути тонкими, широкими, мереживними, прозорими. Великі груди вимагають ширші лямки. Завдяки їм навантаження на плечі розподіляється рівномірно – зв'язки, що підтримують бюст, відпочивають, а ризик раннього обвисання грудей зводиться до мінімуму. Кріплення на лямках повинні бути металевими. Пластмасові погнуться або зламаються вже після першого прання.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.