Поради

Як зав'язувати шарф на голові

Як зав'язувати шарф на голові

Красивий шарф може використовуватися у вигляді аксесуара. Його можна просто зав'язати на шиї красивим вузлом або застосовувати як пов'язку на голову.

 

Найпростіший спосіб – це використовувати шарф у вигляді пов'язки, зав'язавши його на потилиці під волоссям у міцний вузол. Вільні кінці можна перекинути через плече – це додасть образу кокетливості.

Ще один варіант – зав'язати як пов'язку, але кінці залишити зверху і зробити з них красивий об'ємний бант, розташувавши його збоку або прямо на маківці. У цьому випадку з кінців шарфа можна зробити навіть квітку, беручи для скріплення красиві шпильки.

 

Використовуйте додаткові прикраси. Протягнувши шарф через красиву пряжку і пов'язавши на голову, ви буде виглядати вишукано і святково. Волосся в цьому випадку можна або розпустити, або зібрати його у хвіст на потилиці. Замість пряжки прикрасою може слугувати красивий вузол. Його можна розташувати як посередині, так і збоку. Врахуйте, що в цьому випадку шарф повинен бути об'ємним, з тонкого шарфика не вийде ефектний вузол.

 

Довгий шарф можна пов'язати навколо голови кілька разів, так щоб кінці залишилися нагорі і заколоти їх між собою красивою великою брошкою.

Хусткою можна зібрати волосся в «кінський хвіст» на потилиці або маківці, розпустивши кінці або замотавши їх біля основи хвоста.

 

Тонкий шарф можна просто зав'язати навколо голови – буде образ, подібний хіпі, а вплетений в косу, як стрічка, він додасть вам вишуканості.

 

Тугий пучок, зібраний на потилиці, виглядає вишукано, якщо обмотати його красивою хусткою, а можна переплести між собою кілька різнокольорових шарфиків і пов'язати їх як пов'язку.

 

Якщо шарф широкий і теплий, то в холодну погоду його можна накинути на голову, як капюшон. У такому образі ви будете відмінно виглядати в парі з класичним пальто або плащем-тренчем.

До короткої шкіряної куртки буде пасувати яскрава хустка, одягнута на голову в якості косинки. Перехрестіть кінці під підборіддям, зав'яжіть їх на потилиці в красивий вузол.

Широкий яскравий або однотонний шарф можна пов'язати на голову в якості бандани.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Стиль, аксесуари
В тему

Останні матеріали