Танцювальна аеробіка для схуднення
Про схуднення мріє практично кожна жінка, проте перетворитися з «пишечки» в мініатюрну леді можуть далеко не всі, адже крім виснажливих дієт потрібно ще й катувати себе нескінченними тренуваннями.
Звичайно, тренуватися можна по-різному: хтось воліє займатися на тренажерах, дехто полюбляє водні вправи, а хтось зганяє вагу у фітнес-залах, відвідуючи заняття аеробіки. Танцювальна аеробіка, крім того, що допомагає зробити фігуру більш стрункою і підтягнутою, ідеально підходить тим, хто схильний до ліні та депресії, адже танець позитивно впливає на нервову систему і піднімає настрій. А ще завдяки заняттям танцювальною аеробікою покращується постава, тіло стає більш пружним і струнким, розвивається пластичність, зміцнюються і розвиваються м'язи, спалюється жир, нормалізуються обмінні процеси в організмі та робота серцево-судинної системи, поліпшується координація рухів.
Всі ці переваги роблять танцювальну фітнес-аеробіку дуже популярною серед жінок різного віку (навіть вагітним), адже у неї практично немає недоліків і протипоказань. Обмеження заняттям цим видом фітнесу прописані тим, хто переніс травми голови, інфаркт, а також страждає астмою, болями в хребті.
Щоб домогтися бажаного результату, займатися танцювальною аеробікою потрібно тричі на тиждень по півтори години, скоригувавши при цьому раціон харчування. Лякатися таких навантажень не варто, адже в танці всі рухи здаються цікавими, веселими, і виконуються вони на одному диханні, тому час на заняттях пролітає непомітно, а разом з ними спалюються калорії.
Як правильно займатися танцювальною аеробікою?
Починати тренування танцювальною аеробікою потрібно з обов'язкової розминки: ритмічні кроки, приставні кроки вперед-назад, в сторони, з підніманням коліна. При розминці слід тримати спину рівно і дихати рівномірно. Всі рухи повинні бути м'якими і плавними. Час на розминку – 5-10 хвилин. Після розминки потрібно виконати розтяжку: потягнувши спину за допомогою плавних нахилів, а ноги за допомогою випадів, затримуючись у кожному положенні на декілька секунд. До основних вправ належать легкі стрибки на носочках, присідання з вистрибування, стрибки в сторону, енергійні повороти тулуба з боку в бік, як при грі з м'ячем, вправи з положення лежачи, спрямовані на зміцнення м'язів стегон, сідниць, преса. Рекомендується чергувати кожну вправу ритмічним кроком у такт улюбленої музики.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Волинь отримала партію антирабічної вакцини
2 Грудня 2024
Головні правила вимірювання артеріального тиску вдома
19 Листопада 2024
Через ожиріння може виникнути навіть рак!
19 Листопада 2024
Біль у спині між лопатками: чому виникає
18 Листопада 2024
Керував успішною обороною Миколаєва: зі служби звільнився генерал-майор ЗСУ Марченко
8 Листопада 2024
Чи можна безплатно зробити пересадку органів
28 Жовтня 2024
Грибок на ногах: що робити?
22 Жовтня 2024