Поради

Ці рослини оздоровлюють болючий суглоб

Ці рослини оздоровлюють болючий суглоб

Один із найкращих способів лікування болю в суглобах – збільшити споживання незамінних жирних кислот.

Вони містяться не лише у волоських горіхах, червоній рибі, скумбрії або лососі, але й у корені лопуха. Тож додайте його до свого раціону, йдеться у публікації в газеті «Твій вибір».

Це потужний протизапальний засіб, який слід приймати двічі на день. Ви можете знайти нарізаний кубиками і сухий корінь лопуха. Просто покладіть столову ложку в склянку окропу. Залиште настоятися протягом 5 хвилин і пийте потроху.

Імбир має чи не найбільше протизапальних і антиревматичних властивостей. Все це пов’язано з двома основними компонентами: інгібітором ЦОГ-2 та ФНП, які зупиняють запалення простагландинів Е2.

Є також багато досліджень, які гарантують його ефективність при ревматоїдному артриті або остеоартриті. Він зменшує біль, запалення та набряк і не має побічних ефектів. Не змарнуйте нагоди ним скористатися.

Лляне насіння є природним джерелом омега-3 рослинного походження. Завдяки цьому ваш імунітет буде набагато стійкішим, а в організмі буде менше токсинів, які схильні накопичуватися в суглобах і викликати біль. Як і всі вищезгадані настої, він також зменшить запалення і полегшить біль.

Найкраще посипати цим насінням салати або будь-яку іншу страву. У цьому випадку ми не будемо робити настій. Чому? Тому що, коли насіння нагрівають, воно втрачає силу своїх компонентів з омега-3, а нам потрібні всі ці переваги. Тож пам’ятайте, що його варто добре подрібнити. Доцільно споживати дві столові ложки на день.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: медицина, лікування
В тему