20 Січня 2020
Новини

«Критично важливо створити реєстр вчителів», – Ганна Новосад

«Критично важливо створити реєстр вчителів», – Ганна Новосад

В Україні в 2020 році хочуть побудувати модуль за реєстром учнів і вчителів закладів середньої освіти.

Про це повідомила міністр освіти і науки Ганна Новосад в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

«Зараз над цим починаємо працювати, в першу чергу, робимо технічне завдання і шукаємо гроші», – розповіла міністр.

Серед іншого, Новосад зазначила, що даний реєстр буде, в тому числі, використовуватися для жеребкування під час зарахування дітей до школи.

«Я вважаю, що принцип доступності початкової освіти в прив’язці до місця проживання себе виправдовує. Ми, безумовно, це будемо робити й надалі. Закон, який недавно прийняла Рада, узаконює цей підхід», – сказала Новосад.

Міністр зазначила, що розуміє, що цей принцип завжди піддаватиметься дискредитації в умовах нестачі шкіл у великих містах, «вакханалії» з точки зору реєстрації місця проживання, а також відсутність достовірних реєстрів учнів.

«На перші дві тези Міністерству освіти вплинути реально складно, тому що це не входить у компетенцію нашого відомства. Ми можемо вплинути на третє. Ми зрозуміли, що, розвиваючи систему збору статистики, ми, нарешті, повинні підійти до створення реєстру учнів середньої освіти. Також критично важливо створити реєстр вчителів», – заявила Новосад.

Нагадаємо, новий закон прописує три моделі вивчення української в школах. У Міносвіти заявили, що стаття про вивчення мови була написана з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії та консультацій з нацменшинами.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, освіта
В тему