В центрі уваги

Аналіз ринку агротехніки в Україні: тренди, популярні моделі та цінові категорії

Аналіз ринку агротехніки в Україні: тренди, популярні моделі та цінові категорії

Огляд агротехнічного ринку України відкриває захоплюючий світ інновацій, які трансформують сільське господарство. З розвитком цифрових технологій, таких як точне землеробство, автоматизоване управління технікою та інтелектуальний аналіз даних, фермери отримують можливість підвищити продуктивність та ефективність своєї праці. 

Сучасні агро технології включають в себе розумні системи зрошення, які дозволяють економити воду, дрони для моніторингу полів та роботизоване обладнання для збору врожаю. Також велика увага приділяється сталому розвитку та зниженню впливу на довкілля через використання альтернативних джерел енергії та органічних добрив. Цей напрямок не лише сприяє збереженню природних ресурсів, але й відкриває нові можливості для аграрного сектору економіки нашої країни.

Використання AGRO.RIA для покупки та продажу агротехніки

Основні можливості та переваги українського маркетплейсу з купівлі та продажу аграрної техніки https://agro.ria.com/ полягають у зручності та ефективності для користувачів з України. Тут можна швидко розмістити оголошення з продажу власної техніки чи знайти с/г машину та допоміжне обладнання для різнопланових задач. 

Платформа надає широкий вибір техніки, включаючи нові моделі та б/у варіанти, що дозволяє покупцям знаходити ідеальні рішення для своїх потреб. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту AGRO.RIA сприяє легкому пошуку та порівнянню сільськогосподарського обладнання, а також надає детальну інформацію про кожен агрегат. 

Популярні моделі та виробники агротехніки

Серед найбільш відомих виробників автотракторної техніки можна виділити John Deere, Case IH, Massey Ferguson, і New Holland. Ці компанії пропонують купити трактори від компактних моделей для невеликих ферм до великих машин для роботи на просторих полях:

 • John Deere, заснований у 1837 році, є одним з найстаріших і найбільш поважних брендів у сфері сільськогосподарської техніки. Їх трактори серії 8R є одними з найпопулярніших на ринку завдяки потужності, надійності та впровадженню передових технологій.
 • Case IH виробляє широкий спектр потужних та ефективних тракторів, включаючи серію Magnum, яка визнана за свою високу продуктивність і комфорт кабіни.
 • Massey Ferguson - це бренд з багаторічною історією, який пропонує трактори з середньою і високою потужністю, як-от моделі серії MF 7700.
 • New Holland пропонує широкий асортимент тракторів для всебічного сільськогосподарського застосування, включаючи моделі T5 і T6, які славляться своєю універсальністю і економічністю.

Серед визнаних брендів, які виробляють високоякісну сільськогосподарську техніку, можна виділити все ті ж John Deere, Case IH, New Holland, а також Claas. Ці компанії пропонують широкий спектр моделей, призначених для різних умов експлуатації та типів врожаю.

Одними з головних новинок на ринку стали нові зернозбиральні комбайни TRION від CLAAS. Як зазначили самі представники бренду, сільгосптехнікою TRION, CLAAS завершила повне оновлення модельного ряду комбайнів, яке було розпочато з нового покоління LEXION 8000/7000 у 2019 році.

Абсолютно нова лінійка зернозбиральних комбайнів CLAAS TRION включає:

 • дві моделі серії 500 - з 5-клавішними соломотрясами та системою обмолоту (1420 мм);
 • три моделі серії 600 - з 6-клавішними соломотрясами (1700 мм);
 • три моделі серії 700 (гібридні роторні комбайни) — дві моделі однороторних комбайнів (з одним ротором ROTO PLUS та гібридною системою обмолоту APS) та одна двороторна модель (з двома роторами ROTO PLUS та гібридною системою обмолоту APS 1420 мм).

Безумовними лідерами ринку міні-тракторів є китайські компанії, які постачають не тільки техніку в зборі або комплектами вузлів, а й окремі запчастини, агрегати для збирання в Україні. 

Серед популярних китайських марок міні-тракторів варто виділити:

 • Xingtai (Сінтай) – міні-трактори середнього класу на базі дизельних двигунів потужністю до 30 к.с. Модельний ряд ідеально доповнюється відразу двома модифікаціями з повним приводом, які призначені для роботи в ускладнених умовах при підвищених навантаженнях. 
 • DongFeng (ДонгФенг) – випускає трактори потужністю до 40 к.с. Характерними рисами є встановлення парних гідроштуцерів, наявність гідропідсилювачів кермового управління. 
 • Jinma (Джинма) – виробляють міні-трактори потужністю до 40 к.с. та важкі модифікації до 120 «конячок». Пропонують моделі з підвищеною швидкістю валів відбору потужності з 540 до 700 і 1000 об/хв. 
 • Foton (Фотон) – ключовою відмінністю мінітракторів є широкий діапазон потужностей – від 18 до 350 к.с. Відрізняються доступною ціною, простотою обслуговування.

Вибір між новою та вживаною технікою

На маркетплейсі AGRO.RIA продається нова та б/у агротехніка. Нова техніка, хоча й дорожча, але забезпечує останні інновації та гарантію від виробника. Вживана техніка більш доступна за ціною, але з нею можуть виникнути додаткові витрати на ремонт та обслуговування. Тому важливо перед купівлею трактора чи комбайна ретельно оцінити стан вживаної техніки. 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, сільське господарство
В тему