26 Грудня 2018
Новини

Кого привітати з днем ангела 26 грудня

Кого привітати з днем ангела 26 грудня

Цього дня відзначають іменини Євген, Орест, Аркадій, Арсеній.

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

Євген

Ім’я походить від давньогрецького слова, що означає "шляхетний".

Маленький Євген рано почне читати й писати. Він добре буде вирішувати завдання, що вимагають певної кмітливості. Євгенові легко будуть даватися іноземні мови. З ровесниками дружний, користується повагою. До дівчат відчуває романтичні почуття, іноді зайво ідеалізуючи їх.

Євген працьовитий, але труднощі, що виникають у нього на шляху, вибивають його зі спокійного стану, змушують нервувати. Найбільшого успіху може домогтися в техніці й точних науках. У роботі, що вимагає великої концентрації сил і уваги, досягне середніх показників. Серед Євгенів чимало електронників, письменників, льотчиків.

Орест

Ім’я Орест від грецького «орос» перекладається як «гірський», «горець», а також «гора».

У дитинстві Орест непогано вчиться в школі. Старання Ореста роблять свою справу, і відставання за навчальною програмою через пропуски в кінцевому підсумку не так згубно позначаються на загальній успішності хлопчика. Він трепетно ??ставиться до тварин. Дитина здатна привести додому бездомного собаку і доглядати за ним. За своєю суттю володар імені Орест досить поступливий, не вступає в конфліктні ситуації, чудово розбирається в електроніці, вибирає професії лікаря, електрика, інженера, штукатура або тренера.

Для Ореста, народженого взимку, властива така риса, як упертість. Він товариський, комунікабельний і болісно переживає розрив. Перший шлюб найчастіше буває недовговічним. Другий зазвичай виявляється більш щасливим. Така людина любить багато часу проводити на природі. Зазвичай заводить собаку великої породи.

Орест завжди бореться за справедливість. З віком на додаток до посидючості, властивої йому ще зі шкільних років, у ньому проявляється цілеспрямованість. Він без зусиль знаходить спільну мову з людьми, що відбивається на його подальшій кар’єрі.

Аркадій

Ім’я Аркадій має грецьке походження – «щасливий», «блаженний», бо територія Аркадія  асоціювалася колись зі щасливим і легким життям.

Аркадій – це творча людина. У нього пристрасна душа, яка зневажає монотонність, його енергійність і бажання весь час діяти знаходять будь-яку мотивацію, щоб рухатися вперед. У нього багата уява, він рідко сумує, але його активність може мати різні для нього наслідки. У дитинстві Аркадія краще виховувати за чітко визначеними принципами. Аркадію подобається бути визнаним і корисним. Він має авторитет як і у веселої молоді, так і у наукової інтелігенції.

У справах сердечних Аркадію найскладніше, він дуже схильний до спокус і любить увагу, тому часто не відрізняє флірту від справжніх і щирих почуттів. Аркадій шукає чарівну супутницю, яка буде робити його світ саме таким, який йому найбільш комфортний. Аркадій більш прихильний до творчих професій, може стати як актором, так і журналістом, а знання психології дають йому прекрасний шанс зробити кар’єру дипломата.

Арсен

Ім’я Арсен трактують як «мужній», «безстрашний» і «сильний».

Володар імені Арсен на перший погляд здається ніжним, тихим і стриманим, володіє відмінним самоконтролем. Проте це сильний, рішучий і надійний чоловік, який начебто тільки й створювався для того, щоб брати на себе відповідальність. Арсен працьовитий чоловік, надзвичайно сумлінний, здатний вести за собою людей, має великі організаційні навички та дуже невимушено вміє ними користуватися.

Він енергійний, винахідливий, амбітний, але буде просуватися в житті повільно. Арсена можна порівняти з бігуном на довгі дистанції: він знає, що подорож у сотні миль починається з першого кроку. Він чесний, благородний, такий, яким можна пишатися. Проте, як це не парадоксально, здатний з великим терпінням ставитися до важливих речей у житті, особливо в професійній сфері, й, навпаки, може бути абсолютно не стриманим, різким щодо дрібних або ж побутових речей.

У дитинстві Арсен мало завдає клопоту батькам, він завжди готовий допомогти і сам відповідає за свої вчинки. Він показує себе надзвичайно дисциплінованим учнем, не прагне битись і відстоювати свої права кулаками. Воліє докласти великих зусиль, щоб підтримувати приємні стосунки з друзями. В особистих стосунках Арсен особливо вимогливий партнер, він повинен щиро захоплюватись обраною пасією, а вона повинна повною мірою відзначати всі його достоїнства і заслуги.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему