Поради

Як прокачати жіночу енергію

Як прокачати жіночу енергію

Як притягти до себе любов і достаток, розкривши свій жіночий потенціал?

Навколо тільки й розмови про те, що таке жіноча енергія і як її прокачати. У цій статті експертка Маріанна Басс допомагає розібратися і з першим, і з другим.

Що таке жіноча енергія

Простіше кажучи, це енергія, притаманна всім живим істотам жіночої статі. Щось сакрально загальне є у всіх самок: якась особлива сила і особлива слабкість, прагнення до краси, ніжності і турботи.

Зараз поговоримо саме про жінок: як ми відчуваємо свою силу? Все просто: коли жінка «в ресурсі», вона відчуває, що здатна на багато що. Є мрії, цілі, і є сили для руху до цих мрій та життєвих цілей.

Але трапляється, що жіноча енергія на нулю і ніяких сил немає. Часто здається, що нічого хорошого в майбутньому не буде - настільки низький рівень жіночої енергії небезпечний, тому що викликає депресивні думки і настрої. Що ж робити для того, щоб підвищити рівень своєї жіночої енергії?

Налагодити сон

Це найперше, що потрібно зробити для збільшення жіночої енергії. Справа в тому, що при нестачі сну жінка просто не має можливості накопичити сили. Жіночий ресурс в основному приходить в розслабленому стані, а найбільш розслаблені ми, коли спимо. І чим довше, глибше ми спимо, тим більше жіночої сили можемо притягнути і засвоїти.

Їсти смачну і корисну їжу

Жіноча енергія - вона легка, але для неї необхідне правильне харчування. Коли ми їмо нерегулярно, погано, ми стаємо непривабливі для нашої головної сили. Погане харчування впливає безпосередньо на нашу нездатність бути розслабленими і задоволеними, тому ресурс падає. Їжте смачно і корисно, щоб розгойдати свою жіночу силу!

Вдягатися

Коли ми насолоджуємося своєю красою, то стаємо магнітами для жіночої енергії. Тому якщо відчуваєте, що виснажені, то після сну і харчування займіться своїм зовнішнім виглядом. Купіть або зшийте нову спідницю, брюки, сукню або блузку. Виберіть прикрасу, яка вам дуже подобається і дозвольте її собі!

Уникати конфліктів…

На конфлікти і конфронтацію витрачається велика кількість сил - перестаньте це робити! Вирішіть, що ваш спокій і ресурс вам дорожче і сміливо уникайте людей, яким аби посперечатися. Побачите - відразу відчуєте себе краще.

... і захищати свої кордони

Але якщо хтось порушує ваш внутрішній простір, не дозволяйте цього. Забороняйте розмовляти з вами на неприємні, безтактні теми, обривайте непрошених коментаторів і порадників. Особливо якщо вони серед найближчих людей.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: жінки, екстрасенси, поради астролога
В тему

Останні матеріали