Поради

Як правильно підібрати антивікову косметику: поради фахівців

Як правильно підібрати антивікову косметику: поради фахівців

Якщо ви старші за 25 років, то вам вже зараз потрібно почати піклуватися про свою шкіру, щоб виглядати краще в старості. Багато хто цього не робить, а потім намагаються знайти диво-засіб, який позбавить від усіх ознак старіння. Однак у антивікової косметики є свій функціонал, про який знають не всі. Крім того, деякі жінки навіть не замислюються про те, що неправильно доглядають за своєю шкірою.

Про те, як працює ходова косметика, які засоби повинні бути в щоденному догляді і на які інгредієнти звертати увагу, розповідає косметична хімікиня-технологиня Анна Шарова.

Що може антивікова косметика

Антивікова косметика, що містить компоненти з доведеною ефективністю, дійсно може якісно поліпшити стан шкіри 35+ і старше (в розрізі запобігти віковим змінам або зменшити помітність їх проявів).

Якими засобами користуватися, якщо вам більше 40

Догляд в 40+ базуватиметься на спільних його аспектах: очищення, тонізація, зволоження, насичення, захист.

Тільки потрібно розуміти, що очищення може бути різним. В 40+ воно повинно бути і звично м'яким, і глибоким. Коли говорю про глибоке очищення, маю на увазі пілінги. Вони обов'язково повинні бути в догляді 35+/40+.

Тонізація - аналогічно. Це може бути вже не просто тонік з елементами зволоження, а тонік, наприклад, з аскорбіновою кислотою. І тоді разом з тонізацією включиться і антивікова активність продукту.

Точно так же зі зволоженням і насиченням шкіри. Продукти для цієї мети можуть містити в собі головне - антивікові інгредієнти: ретинол, кислоти, пептиди.

На що дивитися в складі косметики

Є інгредієнти з доведеною ефективністю. Інша справа, що і відсоток їх введення не може бути маркетинговим (наприклад, 0,000001%). Це форми вітаміну С, кислоти, ретинол, ретиналь, пептиди різної спрямованості.

Як розпізнати дійовий засіб

Зараз це зробити, як мені здається, досить легко. Головне - звернутися до компанії безпосередньо. Якщо вони себе поважають, і відповідь, і документи на вимогу нададуть. Ми, наприклад, надаємо день в день.

Тобто компоненти в складі антивікової косметики повинні бути якраз з пункту 3, а от відсоток їх введення (який на етикетці вказувати не обов'язково), потрібно вже запитувати.

Що повинно насторожити в складі косметики

Мабуть, насторожити має їх відсутність або дуже незначний відсоток введення. Однак, про останній ніколи не здогадаєшся. Потрібно тільки питати або вміти розбиратися самостійно.

Наприклад, є марка Х, в кремі якої аж 9 пептидів, причому марка сама виносить їх в інгредієнтний ряд із вмістом в мільйонних частках (ppm). А коли знаєш, що таке ppm і переводиш це в відсотки, розумієш, що пептидів 9, але результат на шкірі вони навряд чи відобразять, тому що відсоток введення по кожному з пептидів істотно менше нижньої рекомендаційної межі, а значить і ефективність менша або взагалі не спостерігається .

Аптечні засоби VS бренди

Аптечні або популярні - це не так важливо насправді. Із застереженням, що ви, наприклад, не є строгим прихильником аптечної косметики. Головне, ще раз, перелік діючих речовин, їх сучасність, і відсоток їх введення.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: косметика, жінки, мода, Поради
В тему