Поради

Чому варто вживати перепелині яйця

Чому варто вживати перепелині яйця

Сьогодні серед прихильників здорового способу життя неабиякий попит мають перепелині яйця. Лікувальні рецепти із цим продуктом науковці знаходять і в китайській народній медицині.

 

Лікар-дієтолог розповів про користь та протипоказання щодо вживання перепелиних яєць. Вони лікують виразку, гастрит, панкреатит, анемію та головний біль. Перепелині яйця можна їсти навіть сирими, оскільки у них не буває сальмонели. Причина в тому, що у перепілок досить висока температура тіла (приблизно 42° C), за якої сальмонела гине.


Корисні властивості:

 

  • Легко засвоюються.
  • Не спричиняють алергічних реакцій.
  • Мають високий вміст заліза, калію, міді, вітаміну А, В1, В2. Кількість білків в одному перепелиному яйці така сама, як у трьох курячих.
  • Пришвидшують ріст дітей.
  • Шкаралупа укріплює кістки, волосся, нігті.
  • Допомагають при безсонні, астмі та кропивниці.


Як і кому потрібно вживати перепилині яйця


Хворим на цукровий діабет на тиждень рекомендовано їсти 6 перепелиних яєць. Вони зменшують вміст цукру в крові. Дітям можна їсти щодня 2 – 4 перепелині яйця вранці натщесерце. Яйця краще вживати сирими, оскільки під час термічної обробки вони втрачають корисні вітаміни. Перепелині яйця, якщо споживати сирими, перед вживанням обов’язково треба мити. Протипоказань щодо вживання перепелиних яєць майже немає. Хіба що людина страждає на складні форми алергії.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Здоров'я, Харчування і дієти
В тему