Поради

Як чоловіки і жінки відрізняються у сексі

Як чоловіки і жінки відрізняються у сексі

Секс – невід’ємна частина життя. Тіло активно реагує на відчуття, що виникають під час занять любов’ю, причому у жінок і чоловіків це відбувається по-різному. Вчені проводять дослідження, з’ясовуючи, що відчувають люди при оргазмі і як різні частини тіла відгукуються на збудження.

Читайте найцікавіші факти у цьому матеріалі.

Чоловіки і жінки - дві різні планети, і відрізняються один від одного, в тому числі, в сексуальному плані. Відмінності в ерогенних зонах, в розумінні сексу і в реакціях організму на заняття коханням підтверджені численними дослідженнями фахівців різних країн. Осьцікаві факти про сприйняття сексу і його зв’язку з різними частинами тіла у хлопців і дівчат. Ці відомості допоможуть вам краще зрозуміти, чого хочуть ваші другі половинки.

Жінки

Мозок

Жінки часто закохуються після сексу. Причина в тому, що під час занять любов’ю мозок виділяє окситоцин, який знижує захисний інстинкт і викликає почуття довіри до партнера. У жінок виробляється набагато більше окситоцину, ніж у чоловіків, тому представниці прекрасної статі схильні захоплюватися партнером після сексу.

Очі

Хоча чоловіки дивляться порно в три рази частіше, жінки не менше збуджуються від перегляду «полунички». Це підтвердили дослідження німецьких вчених, які сканували мозок волонтерів обох статей, показуючи їм сексуальні кадри.

Шия

Поцілунки в шию збуджують жінок, ця частина тіла у них дуже чутлива. Багато дівчат кажуть, що шия - одна з їх ерогенних зон, нарівні з грудьми і сосками. Фахівці вважають, що відчуття від дотиків настільки гострі через тонку шкіру.

Живіт

Дві з трьох жінок під час британського опитування зізналися, що вважають за краще займатися коханням, добре поївши. Тоді вони більш схильні реагувати на сексуальні натяки.

Матка

Найсильніше жінки збуджуються під час овуляції - в середині менструального циклу (приблизно за два тижні до початку місячних). В цей період - найвищий шанс завагітніти.

Вагіна

Жінки не отримують оргазм тільки від проникнення під час сексу. Результати дослідження показали, що тільки 65% жінок досягають екстазу в ліжку, на відміну від 95% чоловіків. Але жіночий оргазм триває набагато довше, ніж чоловічий – від 13 до 51 секунди.

Сідниці

Дами з пишними сідницями володіють великим лібідо. Вчені Оксфордського університету визначили, що жінки з апетитним задом стійкі до хронічних захворювань, тому відчувають себе краще і частіше хочуть сексу.

Чоловіки

Волосся

У чоловіків за 30 з густою шевелюрою може спостерігатися нестача тестостерону і, відповідно, більш низьке лібідо, ніж у лисих. Американські дослідники пояснюють це тим, що облисіння відбувається, коли волосяні фолікули піддаються активному впливу дигідротестостерону – хімічної сполуки, виробленої тестостероном.

Мозок

Опитування, проведене в Університеті Огайо серед 200 студентів, показало, що хлопці думають про секс в середньому 19 разів на день, а дівчата – всього 10. Заняття любов’ю знижують тривогу у чоловіків, скорочуючи активність мигдалеподібної частки, яка контролює стимули страху.

Вуха і ніс

76% чоловіків зізнаються, що їх заводять «брудні» розмови. Що стосується дихальної функції, то у страждаючих від хропіння і апное виникають проблеми з ерекцією. Крім того, хропуни отримують менше задоволення під час сексу.

Живіт

Багато хто впевнений, що чоловіки з великими животами мають низьке лібідо. Вважається, що у товстунів рівень тестостерону нижчий, тому і лібідо слабкіше. Проте, результати турецького дослідження показали, що повні чоловіки в середньому кохаються 7 хвилин 18 секунд, на відміну від струнких, у яких статевий акт триває в середньому лише дві хвилини. Фахівці вважають, що організм товстуна виробляє більше естрадіолу – гормону, що стримує оргазм.

Пупок

У китайській медицині існує переконання, що акупунктура може стимулювати чоловіче лібідо і лікувати проблеми з ерекцією. Одна з таких областей знаходиться на півпальця нижче пупка. Масування її протягом 30-60 секунд перед сексом може набагато поліпшити ерекцію.

Пеніс

На відміну від порно, в реальному житті середня тривалість статевого акту становить всього кілька хвилин - зазвичай, від 3 до 15. Пеніс не може перебувати в стані ерекції постійно, а чоловічий оргазм триває від 10 до 30 секунд.

Пальці

Довгий безіменний палець на правій руці може свідчити про високе лібідо чоловіка. Експерти Каліфорнійського університету кажуть, що цей палець може бути довшим через вплив високого рівня тестостерону.

Ступні

Найбільше футфетишистів серед чоловіків. 18% опитаних хлопців зізналися, що фантазують про жіночі ступні. Деяким подобається просто на них дивитися, а іншим – торкатися, нюхати і лизати.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: секс, чоловіки, жінки, Здоров'я, кохання, стосунки
В тему