Поради

Як стати головною жінкою у житті чоловіка: поради психолога

Як стати головною жінкою у житті чоловіка: поради психолога

Жінки часто нарікають, що складно знайти гідного чоловіка. А якщо такий знаходиться, виникає питання: що потрібно зробити, щоб стати для нього головною жінкою.

Про це йдеться у статті клінічної психологині Марини Басманової.

  1. Будьте жінкою «загадкою», підтримуйте інтерес до себе.

Часто трапляється, що в перший час після знайомства жінка продовжує деякий час підтримувати власні захоплення і спілкуватися з подругами, але незабаром цілком переключається на чоловіка, практично розчиняючись в цих відносинах.

Спочатку така стратегія може себе виправдовувати, але поступово спілкування тільки в парі стає нудним, в нього не додається зовнішньої енергії, і партнер може почати шукати інтереси на стороні.

  1. Станьте чоловікові іншому і незамінним помічником.

Нехай він відчуває вашу зацікавленість в його справах і підтримку, візьміть на себе вирішення якихось важливих для нього проблем. Загальні інтереси і справи можуть зблизити навіть сильніше почуттів. Тим більше, що більшість чоловіків здатні оцінити вірну дружбу.

  1. Шукайте компроміси навіть у складних ситуаціях.

Так ви демонструєте чоловікові, що вам важливі ці відносини, і ви готові говорити і домовлятися. Чоловік не захоче розлучитися з жінкою, яка його цінує і розуміє.

  1. Приймайте чоловіка таким, яким він є.

Хваліть і демонструйте йому, що для вас він - найкращий. Звичайно, у кожного з нас є недоліки, але, якщо ви з розумінням поставитеся до його звичкам і особливостям, чоловік буде вдячний. Не намагайтеся всіма силами змінити людину - це шлях до розриву відносин.

  1. Будьте самодостатні або хоча б робіть вигляд.

Це не означає, що потрібно висловлювати свою зневагу, навпаки, дайте зрозуміти чоловікові, що ви йому довіряєте і не будете контролювати кожен його крок і постійно вимагати підтверджень його любові до вас.

Покажіть, що ви цінуєте його допомогу, але здатні частину своїх проблем вирішити самостійно. Не перестаючи бути жінкою, будьте повноправним партнером у відносинах. Така позиція породжує повагу, яке «цементує» пару на роки.

  1. Доглядайте за собою.

У стабільних відносинах жінці властиво розслаблятися і менше приділяти уваги фігурі і зовнішності, вважаючи, що чоловік повинен любити її будь-якою. Але він прекрасно пам'ятає, що закохався в струнку красуню, тому, помічаючи зміни в зовнішності коханої, поступово холоне і починає дивитися по сторонах. Це не дивно: чоловіки люблять очима.

І найголовніше, робіть все це щиро. З такими жінками не розлучаються.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: стосунки, Поради, психологія
В тему