Поради

Черствий хліб допоможе схуднути

Черствий хліб допоможе схуднути

Дієтологи запевняють,що саме черствий хліб є одним з найкращих продуктів харчування для жінок,які бажають схуднути.

 

Учені упевнені, що більш корисними вважаються сорти сірого, чорного, цільнозернового хліба, а також з додаванням висівок. Вони, як правило, готуються з використанням житнього борошна або борошна грубого помелу. За рахунок відсутності штучного очищення й посвітління ці сорти борошна містять велику кількість вітамінів, клітковини, харчових волокон, необхідних для гарного травлення та самопочуття.

До складу «сірого» хліба входять складні вуглеводи, які перетравлюються тривалий час, надовго забезпечуючи почуття ситості. Але, щоб не нашкодити своїй фігурі, на добу рекомендують вживати не більше 100-150 г.

Ті, хто сидить на дієті, часто з інтересом поглядають на коробочки із житніми хлібцями. Однак, прочитавши інформацію про калорійність цього продукту, відкладають їх у бік — кількість калорій у ста грамах ніяк не в'яжеться зі званням дієтичної їжі. Але незважаючи на те, що хлібці досить калорійні, на столі тих, хто худне, вони повинні зайняти гідне місце. За рахунок складних вуглеводів, що містяться у них, хлібці, як і чорний хліб, забезпечують почуття ситості протягом тривалого часу.

Головне, уважно читати етикетку при покупці: продукт повинен бути виготовлений тільки з борошна грубого помелу, без додавання цукру і дріжджів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Здоров'я, Харчування і дієти
В тему

Останні матеріали