Поради

Обираємо професійне кадрове агентство

Обираємо професійне кадрове агентство

Ви вирішили скористатися послугами кадрового агентства, яке допоможе знайти роботу відповідно до ваших вимог. До таких посередників часто на ринку праці звертаються в основному ті, хто цінує свій час. Виникає ж запитання: якому ж рекрутинговому агентству надати перевагу?

 

Вибір кадрового агентства доволі складний, оскільки сьогодні їх дуже багато, але не кожне може надати якісні послуги за оптимальну ціну, адже ці пропорції коливаються.

 

Проаналізувати кадрове агентство можна за наступними факторами:

1. Репутація агентства ґрунтується на відгуках інших роботодавців та організацій, які працювали з ним.

2. Відгуки тих людей, які шукають роботу, адже відсутність хорошого ставлення і низький рівень обслуговування теж можуть вплинути на імідж установи.

3. Наявність рекомендацій від замовників, з якою кількістю замовників працює агентство потрібні, аби сформувати свою думку, наскільки високою популярністю користується рекрутингове агентство.

4. Тривалість існування кадрового агентства говорить про стійкість до криз, а тривалий термін роботи свідчить про надійність і високий рівень надання послуг.

5. Кількість менеджерів. Мала кількість персоналу відображається на вартості послуг, тому слід вибирати ті агентства, де працює більше працівників.

6. Варто дізнатися кваліфікацію вашого консультанта, аби знати наскільки його досвід великий, як довго він у цій сфері працює, а саме в конкретному напрямку.

7. Гарантії, які пропонує агентство.

8. Ціна послуг. Треба керуватися не лише ціною, варто, аби якість і вартість послуг співставлялися між собою.

Зараз на ринку праці представлені чимало сучасних розвинутих рекрутингових організацій, які професійно займаються пошуком і підбором працівників. Тому не слід звертатися в десятки агентств. Краще проаналізувати кожне за вищезазначеними пунктами та обрати одне, яке буде відповідати вашим вимогам і очікуванням для майбутнього співробітництва.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Кар'єра, робота
В тему

Останні матеріали