Поради

Фальцеві покрівлі: плюси та мінуси

Фальцеві покрівлі: плюси та мінуси

Серед різноманіття сучасних покрівельних матеріалів усе популярнішими стають фальцеві покрівлі. Особливу увагу до цієї технології можна пояснити її прогресивністю – надійністю, універсальним застосуванням і простотою монтажу.

t1.ua та компанія «Євродах Центр» розповідають про основні достоїнства цього виду покрівлі.

Матеріалом для покриття слугують метали: оцинкована сталь, мідь, алюміній, сплав цинку й титану, що випускаються у рулонах або листах. Від виду металу залежить вартість і довговічність такого даху.

Окремий металевий фрагмент покрівлі називають картиною. Для з’єднання картин воєдино застосовують особливий вид швів – фальци. З’єднують за допомогою професійного механізму або ручним інструментом.

Основні плюси фальцевих металевих покрівель:

  • Надійність. За цим показником у фальцевих покрівель лідерські позиції. Міцний матеріал і гарантована якість з’єднання листів подвійним загином забезпечують максимально надійний захист від опадів і стихій.
  • Відсутність кріпильних отворів. Особливість технології не передбачає наявності отворів для кріплення, які, розширюючись унаслідок температурних перепадів, можуть стати причиною течі.
  • Невелика вага. Незначне навантаження, здійснюване покриттям, не вимагає додатково посилювати конструкції даху, що дорого і складно.
  • Довговічність. Найбільш довговічні (але й дорогі) покрівлі з кольорових металів, адже не схильні до руйнування й вирізняються пластичністю. Сталевий дах, захищений антикорозійним шаром полімеру, за довговічністю не поступиться більш дорогим сучасним покрівлям.
  • Ефективний антикорозійний захист. Скріплення листів фальцами практично не деформує їх, а отже, не порушує шар полімеру.
  • Не має незахищених елементів. Кріплення, яким металеві картини монтуються до конструкцій даху, за технологією повністю заховані під покриттям і не мають контакту з водою.

Недоліки покрівлі:

  • Як і з усіх інших металевих покрівель, із фальцевої взимку можливе лавиноподібне сходження снігу. Тому для дахів із цим покриттям обов’язково потрібна снігостримувальна установка.
  • Так само до серйозних мінусів можна зарахувати накопичення статичного заряду в металі. Це підвищує ймовірність влучання блискавки в дах. Отже, необхідне встановлення блискавковідвода.
  • Позаяк фальцева покрівля виготовляється з тонколистового металу, в неї низька опірність до механічних впливів. Падіння на дах сторонніх предметів, а так само переміщення людини по покрівлі можуть викликати механічні пошкодження.

Щоб замовити різні види покрівлі та отримати консультацію з усіх запитань заходьте на сайт компанії www.eurodach.lutsk.ua

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: дім, Дах
В тему