21 Лютого 2020
Новини

Повідомляють про випадок повторного зараження коронавірусом

Повідомляють про випадок повторного зараження коронавірусом

Влада провінції Сичуань на південному заході Китаю виявила випадок повторного зараження новим коронавірусом у людини, яка нещодавно виписався з лікарні.

Про це повідомляє УНН з посиланням на The Beijing News та Yicai.

За даними видання, інфікований вже знаходиться в одній з лікарень в місті Ченду. Як уточнив представник місцевого комітету з питань гігієни та охорони здоров’я, цей пацієнт проходив діагностику і лікування ще за попереднім, п’ятим загальнонаціональним стандартом.

«Ще не з’ясовано, чи заразилися члени його сім’ї. Ми повідомимо про це відразу ж після того, як будуть отримані результати аналізу», – розповів він.

У середу влада оголосила про вступ в силу нового загальнонаціонального, шостого за рахунком з січня поточного року, стандарту діагностики та лікування нового коронавірусу, затвердженого Державним комітетом з питань гігієни та охорони здоров’я КНР. Згідно з новими правилами, всі регіони країни, включаючи центральну провінцію Хубей, де спостерігається найбільш потужний спалах пневмонії, в процесі постановки діагнозу зобов’язані враховувати результати аналізу нуклеїнової кислоти в крові людини або секвенування (отримання генної інформації). Окрім того, при лікуванні хворих з важкою формою захворювання рекомендується додатково застосовувати метод переливання плазми крові пацієнтів, що одужали, раніше інфікованих коронавірусом нового типу.

За даними офіційної статистики, у Сичуань виписалися з лікарні вже 222 чоловік, троє померли, всього було зареєстровано 525 випадків зараження коронавірусом. Тільки за останню добу в регіоні виявлено п’ять інфікованих.

Нагадаємо, з підозрою на коронавірус у Харкові госпіталізували студентів. Через підозру на коронавірус у господаря китайські дезінфектори заживо закопали кота. На Волині в лікарні встановили бокси для хворих на коронавірус. Загалом число тих, хто одужав, перевищило кількість жертв коронавірусу. У ВООЗ зробили термінову заяву щодо коронавірусу.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: китай, коронавірус
В тему

Останні матеріали