3 Лютого 2020
Новини

На Волині в лікарні встановили бокси для хворих на коронавірус

На Волині в лікарні встановили бокси для хворих на коронавірус
Фото ілюстративне

У Волинській обласній інфекційній лікарні облаштували 4 бокси для пацієнтів з коронавірусом.

Про це йдеться на сторінці Волинського обласного центру громадського здоров'я.

Також лікарня забезпечена респіраторами, одноразовими халатами, протичумними костюмами. Наступного тижня в область завезуть спеціальні тест-системи для діагностики. Також у Луцьку та Ковелі сформували бригади, які, в разі необхідності, транспортуватимуть таких пацієнтів.

Директор Волинського центру громадського здоров’я Сергій Новосад зазначив, що спалахи коронавірусу траплялися у світі і раніше. Зокрема, в Китаї у 2002-2003-му роках та у Саудівській Аравії в 2012-13-му роках. Щоразу розпочиналась розробка вакцини, однак у зв’язку з ліквідацією спалахів, її клінічні випробування не були завершені. Тому специфічної профілактики коронавірусу поки не існує. Актуальними залишаються заходи гігієни: часте миття рук, уникнення скупчень людей, контактів із хворими людьми та дикими тваринами. Також рекомендована ретельна термічна обробка продуктів тваринного походження.

На сьогодні лабораторно підтвердили близько 15 тисяч випадків захворювання на коронавірус, з них 305 – летальних (близько 2%), що є доволі високим показником.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, хвороби
В тему