27 Листопада 2019
Новини

Коли потрібно поставити стосунки на паузу

Коли потрібно поставити стосунки на паузу

Інколи тимчасова перерва у стосунках може зняти емоційне напруження в стосунках пари та допомагає розібратися у своїх почуттях.

Проте зверніть увагу на той факт, що найчастіше зробити паузу пропонує той, хто думає про розставання, повідомляє Телеканал новин 24.

Пауза в стосунках: для чого вона

Для початку, ви маєте розуміти, що пауза не рятує від проблем. Якщо у вас виникли якісь труднощі, то вони самостійно не зникнуть за деякий час, коли ви житимете окремо.

Але без паузи інколи просто неможливо обійтися, адже це й можливість розібратися в собі. Це може допомогти зібратися з думками та правдиво оцінити свою поведінку і вчинки партнера. Проте думки про перерву в стосунках можуть символізувати те, що ви хочете розійтися з людиною. То, можливо, вам саме це і треба зробити?

Зробіть паузу в стосунках, якщо відчуваєте, що це дійсно потрібно/ Фото newsdaily

Коли потрібно зробити перерву в стосунках

  • Якщо ви перестали розуміти один одного. Інколи люди відчувають, що щось пішло не так, ви чи вас перестали слухати, час від часу партнер чіпляєтеся до дрібниць тощо.
  • Вам стало нудно один з одним. Якщо у вас зникло бажання чи теми для розмов, ви не маєте бажання піти кудись разом чи сперечаєтеся за фільм, який плануєте подивитися.

Інколи пауза просто необхідна в стосунках/ Фото newsdaily

  • Якщо ви не бачите взаємності з боку вашого обранця. Часто буває так, що дівчина готова йти на поступки, натомість хлопець хоче зробити все по-своєму. І якщо ви ображаєтеся на нього, він наче не бачить цього.
  • Коли ви розумієте, що всі проблеми виникають через вас. Партнер може ставитися до вас як і завжди, а вам хочеться чогось нового. В такому разі не потрібно одразу розібратися, зробіть перерву і подумайте.
  • Якщо у вас є відчуття, ніби ви у рабстві чи ув’язненні. До прикладу, ваша друга половинка не дозволяє вам гуляти з подругами чи піти кудись без його відома та ревнує до всіх знайомих.

Але зауважте, що перед рішенням зробити паузу, вам потрібно поговрити про це зі своїм коханим/коханою. Окрім того, ви маєте обоє вирішити, скільки триватиме ця перерва: найоптимальніший варіант – місяць.

Так, пауза у відносинах може повернути іскру між чоловіком і жінкою. Проте будьте готові і до того, що вона може не врятувати вашу пару і плавно перейде в розрив.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: суспільство, стосунки
В тему

Останні матеріали