28 Серпня 2019
Новини

ТОП-3: продукти, які засмічують судини

ТОП-3: продукти, які засмічують судини

Захворювання серця і судин безпосередньо пов'язані з нашим харчуванням.

Найбільше їм шкодить холестерин, який утворює «бляшки», що перешкоджають протоку крові. Є кілька продуктів, які необхідно прибрати з раціону (або хоча б зменшити їх вживання), щоб судини були в тонусі, пише Урядовий кур’єр.

Цукор

Цей продукт небезпечний не тільки в чистому вигляді. Ви можете думати, що вживаєте пару ложок, які кладете в чай або каву, але це не так. Цукор міститься в печиві, крекерах, соусах, сендвічах та інших продуктах. Його надмірне вживання призводить до ожиріння і тріщин у стінках судин. Виключити його з раціону назовсім навряд чи вийде, але знизити його споживання можливо. Так як цукор на 98% складається з вуглеводів, краще вживати його з ранку. Так ви отримаєте більше енергії, яка буде підживлювати вас на початку дня.

 

Алкоголь

Спиртовмісні напої негативно впливають на судини з низки причин. По-перше, вони підвищують артеріальний тиск. По-друге, негативно впливають на печінку і знижують еластичність судин. Таким чином алкоголь погіршує роботу нервової системи – через це з'являються проблеми з серцем.

 

Перероблене м'ясо

Йдеться про м'ясні вироби: ковбаси, сосиски і напівфабрикати. Для їх виготовлення використовуються консерванти і канцерогени, які сприяють підвищенню рівня холестерину в крові. Фахівці радять купувати свіже м'ясо, а після вже самостійно виготовляти з нього домашні ковбаси і сосиски. При вживанні перероблених продуктів настає відчуття насичення, але необхідних поживних речовин організм не отримує.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, продукти, здоров'я
В тему

Останні матеріали