9 Липня 2019
Новини

Instagram посилив захист користувачів від цькування в інтернеті

Instagram посилив захист користувачів від цькування в інтернеті

Соціальна мережа Instagram, що належить компанії Facebook, запровадила нововведення, спрямовані на боротьбу з проявами ненависті і цькування в інтернеті.

Про це йдеться в опублікованій у понеділок заяві компанії, передає УНН.

Згідно з поширеними даними, одним з нововведень стане механізм, що дозволяє за допомогою штучного інтелекту визначати, яку лексику використовує той чи інший користувач в своїх публікаціях або коментарях. У разі, якщо підпис буде розцінений як “образливий”, автору буде запропоновано змінити його з використанням менш різких слів і зворотів.

Ще однією інновацією у соцмережі стане поява функції Restrict («обмежити» – з англ.), яка дозволить користувачам приховувати чужі образливі коментарі під своїми публікаціями. При цьому кривдники зможуть продовжити їх писати, але бачити їх будуть лише вони самі. На думку розробників, це дозволить жертвам цькування в інтернеті уникнути конфліктів в реальному житті, як це може відбуватися, якщо вони просто видаляють образливі коментарі на свою адресу. Нововведення, за даними компанії, вступлять в силу вже найближчим часом.

Додаток Instagram, призначене для публікації фото і відеороликів, було запущено в жовтні 2010 року і спочатку він призначався лише для мобільних пристроїв від компанії Apple. У квітні 2012 року сервіс став доступний для користувачів платформи Android. Тоді ж компанія Facebook, що володіє однойменною соціальною мережею, купила Instagram за 1 млрд доларів. У червні минулого року число користувачів соціальної мережі перевищила 1 млрд осіб.

Читайте також:

Порноактори мітингуватимуть через заборону фотографій «ню» в Instagram

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, соціальні мережі, instagram
В тему