29 Червня 2019
Новини

Як виглядатиме новий Офіс президента (фото)

Як виглядатиме новий Офіс президента (фото)

Офіс президента Володимира Зеленського планують розмістити в Українському домі. Перенесення АПУ в нову будівлю згідно з оцінкою архітектурного бюро 33BY Івана Юнакова, яке займається облаштуванням, становить 300 мільйонів гривень.

Архітектор розповів, як же виглядатиме ОП, інформує РБК Україна.

Зараз кипить робота над четвертим варіантом проекту реконструкції Українського дому. Юнаков розповів, що глава держави буде працювати на 4-му поверсі.

На 3-му буде глава Офісу президента разом із заступниками, а на 5-му поверсі розмістять офіс Зеленського та юридичні відділи.

У будівлі буде кафе, облаштують спортзал, також побудують підземний паркінг на 134 місця і трьома заїздами (одне з вулиці Трьохсвятительська і два – з Володимирського узвозу).

Архітектори передбачили в будівлі «живий куточок» – буде дерево і фонтан, що виконуватиме роль вентиляційного вузла.

У багатьох кабінетів стіни будуть скляними. За планом, стиль інтер'єру буде лофт (простота і функціональність).

Змінять систему опалення: в спецустановках можна буде створювати лід, який потім будуть розтоплювати і пускати пар по трубам опалення, при цьому підігріваючи електричними тенами. За ідеєю, це дозволить знизити споживання електроенергії.

Так, в даний час Український дім споживає мінімум 4 тисячі кіловат на добу, а після реконструкції для цього треба буде лише 450.

Зазначимо, що Іван Юнаков йде до Ради за списками партії «Слуга народу» під номером 65.

Додамо, що Зеленський наполягає, щоб на переїзд до Українського дому з АПУ були витрачені гроші від «європейських грантів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські соцмережі в Україні: Зеленський може повернути «ВКонтакте» та «Однокласники»

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, Політика, Фото
В тему