В центрі уваги

«Батьківство як місія»: ТОВ «МНВО БІОКОН» оголошує творчий конкурс

«Батьківство як місія»: ТОВ «МНВО БІОКОН» оголошує творчий конкурс

Кампанія «Медичне науково-виробниче об'єднання «БІОКОН», яка вже сьомий рік займається соціальною програмою «БІОКОН для здоров'я матері і дитини» оголосила творчий конкурс «Осяяні любов’ю. Батьківство та материнство».

Конкурс проводиться з 15 вересня 2019 р. до 31 березня 2020 р.

Переможці нагороджуються преміями:

  • за 1 місце – 50 000 грн.,
  • за 2 місце – 30 000 грн.,
  • за 3 місце – 20 000 грн.

Творчий конкурс
Творчий конкурс

Мета Конкурсу - привернути увагу суспільства до родинних цінностей,  методами образотворчого мистецтва розвинути тему «БАТЬКІВСТВО ЯК МІСІЯ», відобразити роль і місце батьків - відповідальних, самовідданих, надійних, свідомих, які віддають родині і дітям свою любов, душевну щедрість, є для дітей прикладами життєвого шляху.

Затвердити у свідомості і почуттях людей переконаність у важливості створення і збереження повноцінних родин, в яких панує любов і взаємоповага, розуміння народження і зростання дитини як дива, постійної турботи про дітей, їх фізичне здоров'я та інтелектуальний розвиток, необхідності спілкування та виховання дітей через позитивні приклади щасливих сімей, культуру, звичаї і традиції народу.

Участь у Конкурсі можуть взяти митці з усіх регіонів України, що мають професійну освіту і творчу біографію.

До розгляду на Конкурс кожен Учасник представляє по одному твору, виконаному в різних художніх техніках - графіці, живописі, скульптурі, створеному як у попередні роки, так і спеціально для Конкурсу, який за змістом і жанром має відповідати заданій темі і розкривати її через авторське бачення.

Інформація про умови конкурсу розміщена на сайті конкурсу – artclub.biokon.com та на сторінці у фейсбук «Творчий конкурс «Осяяні любов’ю. Батьківство та материнство»

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: батьки, конкурси
В тему