Поради

Самі нестерпні колишні: астрологи назвали ТОП-5 знаків

Самі нестерпні колишні: астрологи назвали ТОП-5 знаків

Тема колишніх партнерів часто досить важка і неприємна для багатьох людей.

У деяких випадках екс-закохані не відпускають і переслідують своїх уже колишніх других половинок. Як правильно чинити в таких ситуаціях і від яких знаків зодіаку варто чекати підступу - розповів переможець «Битви екстрасенсів» Мехді Ебрагімі Вафа.

Козеріг

Козероги хоч і виглядають зовні досить мирно, за характером дуже примхливі. Якщо вже вони вбили щось у свою голову - витягнути це з неї буде практично неможливо. Після розриву відносин можуть помститися, якщо вважатимуть, що були принижені партнером. Крім того, можуть підключити тотальний «ігнор» та інші маніпуляції, чим досягають непоганих результатів у загостренні конфлікту з колишніми.

Втім, є і свій плюс: представники цього знаку швидко заводяться, але так само швидко відпускають ситуацію. Головне, щоб все було по справедливо, тому з колишнім партнером-Козерогом можна встановити перемир'я шляхом переговорів.

Лев

Дуже пристрасні по своїй натурі Леви іноді не можуть охолодити свій запал навіть після розставання. Проявляється це по різному: від різкого монологу до емоційного, а часом і агресивного, вибуху. Варто поставитися з розумінням до їх природи. Їхні помисли, найчастіше, добрі, хоча озвучуватимуть зовсім протилежні думки.

Рак

Раки настільки ж романтичні в стосунках, коли все йде своїм шляхом, наскільки вони нав'язливі після завершення. Переслідування можуть проявлятися в самих різних варіаціях: від нешкідливих дзвінків з проханнями під будь-яким приводом, до наполегливих спроб повернути колишнього або колишню.

Не варто ображатися на вельми вразливих і відкритих Раків. Потрібно дати їм час для того, щоб вони змогли впоратися зі своєю травмою.

Овен

Це дуже відданий за своєю натурою знак зодіаку. Його представники міцно прив'язуються до свого партнера і вийти з відносин їм завжди вкрай непросто. Тому не варто злитися, якщо Овни не готові відпускати, це не їхні забаганки. Вони і справді можуть змінитися, особливо, якщо мова йде про любов і сім'ю. Можливо, іноді дійсно варто дати їм ще один шанс.

Скорпіон

Скорпіони розумні, наполегливі, сильні духом і мають гострий язик. У мирних цілях ці якості йдуть їм на користь, але якщо мова йде про вражене самолюбство на особистому фронті - тут вони можуть завдати серйозного (в першу чергу морального) удару по партнеру, який їх образив.

Боятися їх не варто, але будьте готові до того, що нерви вони вам помотають. Тому краще закінчувати стосунки з Скорпіонами на мирній ноті.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: стосунки, прогноз астрологів, поради астролога
В тему