25 Березня 2023
Новини

Астрологічний Новий рік – весна 2023: що чекає на кожен знак зодіаку

Астрологічний Новий рік – весна 2023: що чекає на кожен знак зодіаку

Із настанням весняного рівнодення приходить також астрологічний новий рік. Дата ще більш енергетично заряджена, ніж календарна зміна року. Вважається, що в цей день остаточно приходить весна і починається сезон відродження та оновлення.

Астрологи проаналізували, які зміни це принесе кожному знаку зодіаку. А що принесе, сумніву бути не може. Дізнайтесь, що зорі готують саме вам.

Овен

Перестаньте озиратись назад, почніть жити в моменті і дбати про майбутнє. Практикуйте подяки, медитацію, ведення щоденника та відпочинок у з’єднанні з природою. Заземлення – це саме те, що вам зараз потрібно. Практикуйте його якомога частіше, краще за все щодня. Цього року ви виявите свої природні лідерські якості та допоможете іншим зробити те саме. Станьте маяком для своїх близьких, будьте джерелом натхнення через власний приклад.

Телець

Більше думайте про себе і дбайте про свою самооцінку. Не чекайте любові та захоплення від інших, даруйте їх собі самостійно. Навколишні швидко відчують до вас те саме. Саме зараз ви можете позбутись обмежувальних переконань, виявити свій потенціал та силу і нарешті закласти основи того життя, про яке завжди мріяли. Пам'ятайте, що ваші мрії належать тільки вам і тільки ви можете вирішувати, від чого відмовитись, а за що триматись. Не здавайтесь, і потрібні люди та можливості легко знайдуть вас у цьому новому році.

Близнюки

Цей астрологічний рік буде присвячений у вас досягненню цілей. Ви відчуєте натхнення від своїх проєктів, стосунків і роботи над собою. Не давайте цьому відчуттю перегоріти дарма – беріться до справи обома руками. Звільніться від відчуттів ізоляції, перевтому та стресу, наскільки ви можете. Навчіться відпускати минулі звички з любов'ю і працювати над тим, що для вас справді важливо.

Рак

Станьте для себе найкращим другом у новому астрологічному році, адже для вас починається новий етап. Спокійно віддаляйтесь від людей та речей, які не відповідають вашому новому напрямку життя. Забудьте про плітки та пересуди, шукайте друзів, які пробудять у вас найкраще. Тримайтеся за людей, які змушують вас відчувати себе щасливими, і повністю звільняйте себе від необхідності взаємодіяти з кимось чи чимось ще. Найкраще – всередині вас.

Лев

Новий астрологічний рік буде наповнений для вас новими можливостями для любові та кар'єри – будьте готовими до життя, якого ви так прагнули. З самого ранку записуйте список подяк за все, що хорошого є у вас в житті, хоча би раз на день їжте корисну їжу і знайдіть приємну для себе фізичну активність, яку ви не закинете. Не намагайтесь іти за іншими, прокладайте свій власний шлях. Дуже скоро ви помітите, що люди самі орієнтуються на вас.

Діва

Обов’язково підбийте підсумки попереднього року. Поміркуйте, що він вам приніс і чого навчив. Запишіть, що було хорошого, а що пішло не так, щоби мати чітке уявлення про те, наскільки ви здатні впоратися з усім цим. Також складіть список планів на рік та визначте для себе нові підходи до справ. Проводьте більше часу з людьми, які змушують вас почуватись з ними поруч упевнено, щасливо та безпечно.

Терези

Ви будете в центрі уваги цього року. Приготуйтесь відчути приплив енергії та відкрити для себе чимало нових можливостей. Ви можете побачити, що ваші стосунки, сім'я чи кар'єра досягають нових висот. Відчувши це, поміркуйте про всю ту важку роботу, яка привела вас до цього поворотного моменту. Так ви глибше оціните плоди своєї праці. І не забудьте почати велике весняне прибирання, щоби звільнити багато місця у своєму житті для нового і хорошого.

Скорпіон

Цього астрологічного року ви відчуєте, як стали доросліше, зможете вийти зі стосунків та рутини, які уже переросли, які більше не роблять вас щасливими. Ви відчуєте великий внутрішній і зовнішній зсув у своєму житті. Через це вас важко буде втримати на місці, ви будете чіплятись за все нові можливості і активно проживати життя. Переїзд чи нова кар’єра цілком можливі для вас цього року. Прийміть ці зміни і навіть не думайте вибачатись за них.

Стрілець

Попри те, що інші бачать у вас маяк оптимізму та гумору, ви можете відчути всередині сум та порожнечу. Це нормально. Прийміть це як сигнал, що вам пора зробити паузу, перестати віддавати себе іншим і зазирнути всередину себе, зрозуміти, чого вам бракує для щастя. Цей рік стане для вас часом, який ви присвятите своїм довгостроковим цілям. Керуйтесь почуттям власної гідності та ставте для себе цілі, яких ви ніколи ще не досягали.

Козеріг

Готуйтесь до пробудження своєї внутрішньої дитини. Ваші дитячі мрії все ще живі, вони існують у сьогоднішній реальності. Насолоджуйтесь давно забутими розвагами, сприймайте світ щиро та наївно, дивіться на речі так, наче бачите їх вперше. Щодня приділяйте цьому трошки часу і ви швидко станете значно щасливіше та вільніше. Творіть і радійте процесу творчості.

Водолій

Ви будете тяжіти до справжньої дружби та прагнути відчуття приналежності. Замість витрачати енергію на кількість друзів, поставте якість на перше місце. Спілкуйтеся з людьми, які мали схожий життєвий досвід або які зараз мають схожі погляди на життя. Якщо вас оточують люди, яким треба щось довго пояснювати про себе, значить це не ваші люди. Шукайте тих, з ким вам легко, хто приймає вас такими, як є.

Риби

Якщо торік у вас були проблеми з кар'єрою чи фінансами, новий астрологічний сезон відкриє перед вами можливості заробити більше та відчути себе стабільніше. Вам більше, ніж будь-коли захочеться присвячувати час собі та своєму самовираженню. Керуйтесь цим бажанням, слідуйте за ним. Ведіть щоденник, починайте нові проєкти та навіть просто оновіть гардероб. Енергія нових пріоритетів увійшла у ваше життя, впустіть її і відчуйте приплив щастя.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Таблоїд, поради астролога
В тему