Поради

Як вибрати взуття на літо і не заробити плоскостопість

Як вибрати взуття на літо і не заробити плоскостопість

Влітку хочеться виглядати особливо добре, а без чудової пари взуття в цьому питанні точно не обійтися. Але дуже часто ми вибираємо таке взуття, яке призводить до досить сумних наслідків для здоров'я, наприклад, до плоскостопості.

Ми вирішили з'ясувати, як же зробити правильний і головне, здоровий вибір.

Красиво, але небезпечно

Коли ми дивимося на величезну полицю з різноманітними босоніжками і туфлями, рука мимоволі тягнеться до високого або як мінімум середнього каблука. Тут немає нічого дивного, адже будь-якій дівчині хочеться виглядати максимально привабливо, а каблук цьому якнайкраще сприяє. І якщо вам на літо просто необхідна пара босоніжок на шпильці, ви можете її придбати, але пам'ятайте, що носити часто таке взуття просто небезпечно для ваших ніг. Особливо не рекомендується в ньому гуляти. А ось босоніжки на невеликій платформі - саме те. Слідкуйте, щоб підйом був не надто високим.

Занадто плоско

Інша крайність – абсолютно плоска підошва. Коли ми довго ходимо у взутті на такий підошві, стопа розпластується і фіксується в такому положенні, що призводить до плоскостопості. Крім того, така підошва може викликати сильний біль при ходьбі. Крім іншого таке взуття робить вас візуально приземленими. Зверніть увагу на босоніжки на невеликому каблуці, бажано, широкому.

Ніякого комфорту

Ще однією великою помилкою стає вибір матеріалу. Нам здається, що цей жорсткий задник обов'язково розноситься і стане легше. Ні, не стане. Занадто жорстке взуття натре вже в перші півгодини, як ви вийшли з дому. Дуже часто таке трапляється навіть з дуже якісним взуттям. Завжди дивимося в першу чергу на зручність, таке взуття вам прослужить не один рік.

Не той розмір

Багато припускаються помилки, вибираючи занадто малу пару взуття. Якщо вона закрита, це означає, що пальці будуть постійно підгинатися при ходьбі, що призведе до неминучої деформації стопи. Також не варто купувати занадто вузькі босоніжки, бо в цьому випадку також можлива деформація, та й човгати по землі голою ногою – ще те задоволення.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: взуття, одяг, Поради, Здоров'я, цікаво знати
В тему

Останні матеріали