Поради

До чого сниться волосся, що значить бачити волосся уві сні?

До чого сниться волосся, що значить бачити волосся уві сні?

Волосся - символ сили, людської енергії, влади та життя. У снах волосся завжди несе важливі знаки, які потрібно правильно трактувати. Знаючи, до чого сниться волосся, можна запобігти біді або наблизити щастя.

Волосся уві сні: до щастя чи біди?

Щоб правильно трактувати, до чого сняться волосся, слід уважно пригадати всі подробиці сну - колір, стан волосся, їх густоту, і інші подробиці. Наприклад, сни можуть бути наступними:

Колір волосся уві сні

Мити волосся уві сні

Стригти волосся уві сні

Розчісувати волосся уві сні

Колір волосся уві сні

Щоб отримати найбільш правдиве тлумачення сну, до чого сниться волосся, важливо пригадати, якого кольору воно було.

Чорне волосся уві сні

Чорне волосся уві сні
Чорне волосся уві сні

Чорне волосся уві сні є неоднозначним символом, який може обіцяти, як горе і печаль, так і радість. Щоб дізнатися більш точно, до чого сниться чорне волосся, необхідно звернути увагу на всі деталі сновидіння.

Якщо в реальності у вас волосся не чорного кольору, а уві сні були саме такими, то це може говорити про сюрприз. Є значна ймовірність, що у вашому житті настають дуже сприятливі зміни. Готуйтеся до приємних змін та позитивних емоцій.

Якщо у вас і наяву чорне волосся, то важливо враховувати їх стан. Красива і доглянута зачіска є запорукою успіху. Доля підготувала для вас щасливе і забезпечене життя. Провісником багатства є сновидіння, в якому ваше волосся стало довшим, ніж є насправді. М'яке і пишне волосся пророкує велике щастя.

Позбутися від проблем вдасться сновидцю, який зачісував своє чорне волосся. Далеку дорогу обіцяє сон, де ви їх мили. Не виключено, що вам доведеться відправитися у відрядження. Чорна борода обіцяє несподівані події.

Обережність варто проявити тим, чиє волосся було чорним та кучерявим. В цьому випадку ви можете стати жертвою інтриг. Щоб цього не сталося, варто бути обережними з людьми, яких ви не дуже добре знаєте.

Фарбувати уві сні волосся в чорний колір не дуже хороший знак. Після цього вам варто бути готовим до невдач, які виникнуть на вашому шляху абсолютно несподівано. Якщо волосся було коротким, то наяву у вас можуть виникнути фінансові проблеми.

Дуже погано, якщо ваше чорне волосся випадало уві сні. Це може обіцяти вам бідність і невдачі. Швидше за все, задумані плани не здійсняться. Можливі несподівані проблеми в професійній сфері.

Остерігатися пліток належить тому, хто побачив у своєму сні людини з чорним волоссям. Особливо насторожитися потрібно в тому випадку, якщо уві сні фігурувала жінка.

Серйозні випробування доведеться пережити тому, хто побачив, як чорне волосся різко посивіло. Це символ того, що ваші мрії не здійсняться. Не виключено, що причиною цього стануть ваші заздрісники або конкуренти.

Світле волосся

Що значить бачити світле волосся уві сні?
Що значить бачити світле волосся уві сні?

Світле волосся уві сні - переважно позитивний символ. Водночас, такий сон іноді служить попередженням про небезпеку або відзначає слабкості сновидця, на які потрібно звернути увагу.

Стан волосся, яке вам приснилося, розповість, як складеться особисте життя. Довге, але недоглянуте світле волосся обіцяє нерозділені почуття. Красиве та вкладене, навпаки, віщує жіноче щастя.

Розпущене мокре після душу волосся уві сні обіцяє радісне хвилювання. Кучеряві біляві локони привнесуть у життя різноманітність, зміну обставин.

Якщо довге та світле волосся уві сні ви розчісували - наяву вдасться здійсните задумане. Неслухняні пасма уві сні символізують надмірну увагу до дрібниць, що може сильно затримати на шляху до мети.

Сновидіння, в якому волосся довелося фарбувати в світлий колір віщує позитивний початок, умиротворення, симпатію оточення.

Фарбувати волосся уві сні в світлий колір - тривожний знак. Чим сильніше новий відтінок відрізняється від попереднього, тим небезпечніше. Наприклад, якщо освітлити темні від природи локони, ангел-хранитель може просто вас не впізнати. Якщо таке наснилося, ви зараз без підтримки вищих сил.

Руде волосся уві сні

До чого сниться руде волосся?
До чого сниться руде волосся?

Сон, в якому ви побачили незнайому людину з рудим кольором волосся, попереджає про можливу зраду другої половини. Також є ризик, що ваші друзі виявляться зрадниками. Вам необхідно звернути увагу на найближче оточення.

Руде волосся було у вашої коханої людини? Такий сон обіцяє вам удачу і успіхи, за які, правда, доведеться неабияк поборотися.

Серйозні зміни в реальному житті чекають того, хто уві сні побачив рудим самого себе. Ймовірно, збільшення матеріальних благ, ділові успіхи, отримання нового статусу. Водночас варто остерігатися сімейних скандалів і чвар. Щоб у відносинах все було гладко, необхідно бути відкритим і чесним.

Якщо волосся було надзвичайно довгим, то такий сон є символом нестабільності в стосунках і наявності багатьох проблем з коханою людиною.

Якщо ви бачили, як фарбували волосся в рудий колір, то це вказує на ваші хитрі і нечесні думки. У вас є щось таке в голові? Потрібно відступити, щоб не постраждати в результаті самому.

Пишне розкішне волосся рудого кольору обіцяє сновидцю підвищену увагу з боку осіб протилежної статі і незабутні інтимні розваги.

Погано, якщо довелось бачити уві сні, як стрижуть волосся рижого кольору. Дуже часто такий сон є передвісником конфлікту. У будь-якому випадку, погіршення стосунків у сім'ї гарантовано.

Рудоволосі близнюки - небезпечний знак, який попереджає про те, що ви можете стати жертвою злодіїв або шахраїв.

Неприємності віщують сни, в яких довелося побачити прикраси в рудому волоссі. Однак сильно засмучуватися не варто, оскільки вони не будуть настільки серйозними, як це здається на перший погляд. Швидше за все, ваші близькі зможуть допомогти вам.

Сон, в якому руде волосся було з лупою є сприятливим. Він віщує вам великий дохід і збільшення статків. Особливо добре побачити подібне бачення напередодні важливого заходу, зустрічі або укладення договору. В даному випадку можна бути абсолютно впевненим, що все станеться так, як ви на те розраховуєте.

Якщо уві сні ви сварилися або з'ясовували стосунки з рудою людиною, то це обіцяє підлістю та заздрість зі сторони найближчого оточення. Будьте пильні і обережні.

Розчісувати уві сні руде волосся - символ легковажності. Схоже, всі ваші невдачі і нещастя пов'язані саме з цією рисою характеру.

Сиве волосся уві сні

Що значить сиве волосся уві сні?
Що значить сиве волосся уві сні?

Якщо сиве волосся були брудним, то незабаром ви відчуєте себе дуже ослабленим. Не виключена хвороба.

Чисте волосся уві сні - проявіть мудрість та обережність у вирішенні абсолютно всіх питань. З іншого боку, подібне сновидіння закликає бути наполегливим та цілеспрямованим.

Якщо ви сильно засмутилися, побачивши себе в дзеркалі з сивим волоссям, то це є передвісником неприємної звістки, яке незабаром вас сильно засмутить.

Сон, в якому фігурував сивий чоловік, обіцяє хвилюючі події, до яких треба підготуватися заздалегідь.

Якщо ви сивіли прямо на очах, то сновидіння означає, що ви весь час переживаєте через дрібниці. Щоб остаточно не зіпсувати своє здоров'я, вам варто стати спокійніше. Доведеться чимось пожертвувати сновидцю, який зафарбовував уві сні своє сиве волосся.

Якщо вам приснилось сиве волосся на бороді, то сон обіцяє біду. При цьому не має абсолютно ніякого значення, чи була дана борода ваша або чужа.

Про бажання приховати якісь якості і видати себе за іншу людину говорить сновидіння, в якому ви фарбувалися під сивину. Вам варто бути самим собою і позбутися від того, що вас турбує. Інакше ви не зможете повноцінно насолоджуватися своїм життям.

Коли вам приснилось красиве сиве волосся, то попереду вас чекають приємні події. Це може бути доленосна зустріч або захоплююча подорож. Посивілі скроні уві сні є ознакою поваги. Сновидіння вказує, що ви користуєтеся авторитетом серед своїх колег та друзів.

Якщо ваші діти були уві сні з сивим волоссям, то переживати не варто. Сон є досить позитивним і пророкує їм довге та щасливе життя.

Мити волосся уві сні

Що означає мити волосся уві сні?
Що означає мити волосся уві сні?

Сон в якому ви мили голову - хороший знак, що обіцяє прекрасне самопочуття, чудовий настрій і удачу.

Уві сні приготували запашний шампунь для миття волосся? Такий сон обіцяє надзвичайно цікаву та приємну подорож. Той, хто уві сні мив голову шампунем, скоро зробить незабутній, чудовий вояж. Але поїздка принесе радість лише в тому випадку, якщо вдасться приховати від оточуючих плани, що стосуються майбутнього турне.

Є ще одне тлумачення такого сну - виправлення і наведення порядку в справах. Ви зможете швидко та ефективно справитись з роботою.

До чого сниться, що ви миєте волосся і бачите, що навколо багато піни, летять блискучі та райдужні бульбашки? Це відмінний знак, який передбачає безтурботне і щасливе існування, в оточенні  цікавих людей. Крім того такий сон віщує успіх у справах, зовсім скоро ви забуде про необхідність економити гроші.

Якщо жінці наснилося, що вона миє та розчісує волосся, то комусь з рідних необхідна підтримка та допомога. Доведеться приділити чимало уваги оточуючим, але вдасться досягнути успіху у всіх починаннях - будинок, діти, чоловік, на роботі цінують та поважають. Але є одне «але», на яке варто звернути увагу -  заздрісникам і пліткарям таке щастя пережити буде важко, вони будуть злобно шепотітися за спиною.

Уві сні довелося мити волосся іншій людині? Якщо вона вам знайома, то наяву не виключена сварка з цією людиною. Якщо людина незнайома - наяву вас чекає нерозділене кохання або знайомство з лукавою людиною. Вам слід бути дуже обачним, оскільки цей лицемір може спробувати використовувати вас в корисливих цілях.

Вам вдасться розкрити обман і недобрі наміри людей в тому випадку, якщо ви побачили сон, в якому вам голову миє інша людина. Завдяки цьому ви зможете уникнути втрат і розчарування.

Якщо уві сні після миття волосся, ви відчули полегшення і приємні почуття, то і в реальному житті вам вдасться позбавитися від всього того, що не дає вам спокійно жити і радіти.

Якщо ви себе почували дуже некомфортно при митті волосся, то такі ж відчуття ви відчуєте і наяву при розв’язанні важливих питань. Мити голову в каламутній брудній воді - провісник сварок, критики і дрібних неприємностей.

Якщо вам не вдається відмити волосся, то вам варто бути обережним у своїх вчинках. Ваша репутація може постраждати з вашою ж вини.

Стригти волосся уві сні

Стригти волосся - тлумачення сну
Стригти волосся - тлумачення сну

До чого сниться стригти волосся? Такі дії уві сні обіцяють складності, невдачі в особистому житті і фінансових питаннях, значні збитки, проблеми зі здоров'ям. Але для деяких моментів сонник дає сприятливі інтерпретації: вигода, святкові клопоти, подолання труднощів.

Приснився сон в якому стригли волосся? Це віщує втрату життєвих сил, труднощі, неприємності. Сновидець може сильно захворіти, втратити авторитет або гроші.

Якщо уві сні ви стригли волосся комусь - значить, відбудуться події, які принесуть корисний досвід.

Змінили зачіску уві сні? Відбудуться зміни, але поки ще не відомо - на краще чи на гірше. Готуйтеся до будь-якого повороту подій.

До чого сниться, ніби хтось обстриг вас? Вас можуть обдурити або дуже розчарувати.

Якщо уві сні перукар вам обстриг волосся дуже коротко - це попередження про небезпеку. Відстригли довге волосся? Попереду нещастя, серйозні втрати.

Що означає комусь уві сні стригти волосся?

 • чоловікові - швидка розлука з ним;
 • доньці - треба надати їй більше свободи;
 • синові - можливий серйозний конфлікт;
 • сестрі - гості, святкові клопоти;
 • братові - скоро отримаєте прибуток;
 • мамі - їй потрібна ваша допомога;
 • свекрусі - нещастя в особистому житті.

Стригли уві сні когось зі знайомих? Змусите його робити щось проти волі. У сновидінні був незнайомець? Будете неприємно здивовані чиїмось корисливим вчинком.

Стригли волосся родичу? Це означає: він незабаром звернеться до вас за допомогою в скрутному питанні або справі.

Стригли своє волосся

До чого сниться стригти волосся самому собі? Сонник рекомендує орієнтуватися на дрібниці. Нова зачіска вийшла вдалою і подобалася? Дізнаєтеся хороші звістки або познайомитеся з приємними людьми.

Якщо стрижка самої себе виявилася невдалою, а настрій уві сні від цього зіпсувався, була злість або досада - чекають неприємності, затяжні конфлікти з близькими.

Якщо уві сні ви чаклували ножицями над своїм волоссям в гарному настрої - все складеться добре на роботі, в справах і особистому житті.

Жінці підстригати свої довгі локони - можливість зради. Треба звернути увагу на поведінку партнера: чи не став він себе дивно поводити?

Стригли волосся перед дзеркалом? Слід остерігатися обману. Крім того, сон попереджає про можливе захворювання або втрату поваги в найближчому оточенні.

Підстригтись налисо

Хтось уві сні підстриг вас налисо? Познайомитеся з людиною, яка дуже сильно змінить ваше життя.

До чого сниться такий сюжет юнакові? Незабаром доведеться іти служити в армію. Якщо сновидець сам обстриг себе під нуль - в реальному житті він не тільки готовий до радикальних змін, але і з нетерпінням їх очікує.

Що довелось підстригати?

 • на тілі - до бідності, збитків;
 • під пахвами - подолання труднощів;
 • на нозі - погіршення самопочуття;
 • на руці - втратите прибуток.

До чого сниться відстригти косу? Спляча незабаром втратить щось важливе. Ще одне тлумачення цього сну: вона буде чинити нерозумно і за свої дії доведеться розплатитися.

Розчісувати волосся уві сні

До чого сниться розчісувати волосся?
До чого сниться розчісувати волосся?

До чого сниться розчісувати волосся уві сні? Ви вирішите навести порядок в почуттях, думках і відносинах. У кожної людини настає період підбивання підсумків, вирішення спірних моментів у відносинах, прийняття рішень.

Тому розчісувати волосся уві сні, особливо довге та заплутане, але пряме, часто означає, що ви будете наводити порядок у своїх справах або зможете легко відшукати вихід зі скрутного становища. Дуже заплутані пасма уві сні розчісувати, але не виривати, означає складні обставини вашого життя, конфлікти, заплутані стосунки, в яких важко розібратися.

Такий сон означає і безлад у ваших власних думках, почуттях і переживаннях, який ви вирішите виправити.

Довге волосся у чоловіка може означати не тільки особистісний та творчий потенціал, хороше здоров'я і нестандартне мислення, а й жіночність, боязкість. Бачити їх заплутаними на собі? Такий сон часто означає, що, попри широкі можливості і бажання, вам важко буде проявити себе і свої здібності.

Іноді заплутане волосся уві сні, особливо довге, означає, що вам важко подолати сумніви і розібратися в якихось відносинах. Але розчесати їх уві сні означає, що ви успішно з ними впораєтеся і зможете проявити свій потенціал в роботі.

Розчісувати блискуче та довге волосся - всі проблеми будуть успішно подолані, як і труднощі. Крім того, ви зможете успішно проявити себе. У деяких випадках це сновидіння пророкує вам дорогу, поїздку, яка принесе успішний результат в майбутньому або подарує багато позитивних емоцій.

Жіноче тлумачення сну

До чого сниться розчісувати волосся дівчатам на собі? Таке сновидіння сонник тлумачить до швидких і позитивних змін. Все залежить від того, яку зачіску ви зробите. Просто розчісувати красиве і довге волосся уві сні - до успіху в любові, відчуття власної сексуальності і привабливості.

Чим довші пасма уві сні, тим кращим буде ваш результат діяльності і знайомства. Дуже часто сонник тлумачить таке сновидіння до того, що дуже скоро ваше становище змінитися і ви зможете збирати компліменти від чоловіків, отримувати подарунки або скоро зустрінете свою любов.

Розчісувати на собі довге волосся, щоб зробити красиву вечірню або святкову зачіску? Очікуйте швидкого побачення, знайомства з хлопцем або заможним, успішним і красивим чоловіком, якщо ви самотні, а також запрошення на урочистість або якесь свято, де ви зможете справити хороше враження.

Розчісувати волосся на собі для вечірньої фотосесії часто сниться до того, що ви зможете сподобатися багатьом людям і стати краще. Дуже красиві довгі пасма сонник тлумачить до того, що ви будете настільки вродливі, здорові і привабливі, що навколишні стануть вам дуже сильно заздрити.

Красиві довгі пасма, особливо з переливами, означають прояснення в стосунках з чоловіком. Дуже добре бачити такий сон, якщо в даний час у вас депресія або дуже напружені стосунки з чоловіком або коханою людиною: це означає, що ви зможете знайти спільні точки у відносинах і їх налагодити. У будь-якому випадку ви будете щасливі і задоволені своїм життям, як би воно не складалося в даний час.

До чого сниться заміжній особі красиве та довге волосся, розчісувати їх на собі і робити гарну зачіску? Настав час готуватися до позитивних змін. Якщо у вас стосунки з чоловіком заплутані, так само, як і з його родичами і батьками, то щасливий випадок або випадковий збіг обставин, допоможуть вам вирішити свої сумніви і поставити все на свої місця.

Якщо у вас є привід підозрювати чоловіка в невірності, то таке сновидіння означає щасливий поворот у вашому житті і підтвердження того, що він не винен перед вами. Ви вибачите його, тому що сильно любите, або скоро самі опинитеся в таємному романі з іншою людиною і вам просто буде ніколи витрачати час на свого благовірного чоловіка. У деяких ситуаціях, якщо відносини остаточно розірвані, ви, швидше за все, прийміть рішення розлучитися з чоловіком і не пожалкуєте про це ні на мить.

Але найчастіше розчісувати уві сні красиві довге волосся означає урочистість, свято в будинку або запрошення на нього. У деяких ситуаціях робити красиву і яскраву зачіску жінці - до успішності, нового роману і флірту.

До чого сниться розчісувати волосся дочки, подруги або знайомої дівчини? Таке сновидіння означає, що ви допоможете цій людині розв’язати якусь проблему. Однак виривати волосся уві сні гребінцем - до втрат і різких, конфліктних ситуацій. Якщо уві сні ви розчісували волосся суперниці і робили їй зачіску - поставите крапку у відносинах з вашим хлопцем або чоловіком.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Сонник, Волосся
В тему

Останні матеріали