Люди

Віктор Павлік: «Мені пропонували взяти участь у проекті «Танці з зірками»

Віктор Павлік: «Мені пропонували взяти участь у проекті «Танці з зірками»

Віктор Павлік – легенда українського шоу-бізнесу. Він розпалює гарячими танцями «Шикидим» та умиротворяє ніжною українською лірикою. А нещодавно Віктор Павлік став рекордсменом за найбільшою кількістю випущених дисків за останні 20 років. Про те, як співак ставиться до цієї знакової події, він розповів читачам сайту Твій Портал.

– Вікторе, поділіться своїми враженнями щодо цього здобутку?

– Мені зателефонували і повідомили, що я увійшов до «Книги рекордів України» завдяки найбільшій кількості випущених дисків. За 20 років я випустив 51 диск, які вподобали шанувальники. Чесно кажучи, для мене ця перемога було очікуваною. Проте я все ж щасливий отримати таку відзнаку.

– Багато ваших колег беруть участь у різноманітних телевізійних проектах, займаючи почесні лави суддів. Чи не хотіли б Ви спробувати себе в ролі судді та поділитись досвідом з сучасним поколінням?

– Відверто кажучи, не знаю. Теоретично – так, практично, мабуть, ні. Я завантажений роботою. Поміж тим мені ще у травні пропонували взяти участь у відомому проекті «Танці з зірками». Продюсери шоу відразу оголосили про жорсткий графік. Я мав би бути там постійно. Відповідно, був змушений відмовитися.

– Нещодавно ви брали участь у флешмобі і переспівували пісні відомого італійського співака Zucchero. Як відомо, Вам імпонує творчість цього артиста. Чи ходили на концерт Zucchero, який відбувся 14 вересня у столиці?

– На жаль, ні. Я дуже хотів відвідати його виступ. Проте у той день мене запросили виступити на «95 кварталі», тому я не зміг.

– Ваш тур має назву «Дай нам Боже». Це пов’язано з патріотизмом, який Ви висвітлили нещодавно у своїй спільній композиції разом з зірками вітчизняного шоу-бізнесу?

– Безумовно! 40 артистів нашої української естради об’єднались для підтримки України та її народу, заспівавши єдину пісню. Композиція вийшла під назвою «Дай нам Боже» і її виконали музиканти з різних міст України.

Серед українських зірок у проекті взяли участь: я, Гайтана, Віталій Козловський, Світлана Тарабарова, Альоша, Павло Табаков, Фагот, Аркадій Войтюк, Сергій Кузін, сестри Анна-Марія Опанасюк, Мирослав Кувалдін, Дядя Жора, Василь Вірастюк та багато інших. Режисер відео – Олександр Кузякін. Слова для пісні написав Анатолій Матвійчук.

– Які поради дасте молодому поколінню, яке прагне до великої сцени?

– Насамперед треба багато займатись музикою. Важливо співати хороші, якісні пісні. І, звичайно, сьогодні значну роль відіграє людина, яка продюсує молодого артиста. Дуже складно знайти людину, яка розбиратись в актуальній музиці та зуміє відкривати нові можливості для молодого артиста.

До слова, з новачків у музичній індустрії мені імпонує Христина Соловій, вихованка Святослава Вакарчука і учасниця телевізійного проекту «Голос країни». Її голос зачаровує. Що ще пораджу? Стукайте в двері та відчиніть їх. На все воля Божа!

– Що побажаєте своїм шанувальникам та читачам?

– Зичу всім щастя, здоров’я, добра та Божого благословення. Всім нам мирного неба над головою!

БІЛЬШЕ ПРО ВІДОМИХ ТА ЦІКАВИХ ЛЮДЕЙ ЧИТАЙТЕ В ГРУПІ «ЖИТТЄВІ ДРАМИ» В FACEBOOK! ЩОБ ПІДПИСАТИСЯ НА НЕЇ — НАТИСНІТЬ ТУТ!

Спілкувалася Анастасія Ніколаєва

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Найцікавіше, Інтерв'ю
В тему