30 Жовтня 2020
Новини

Скільки волинян перехворіло на грип та ГРВІ протягом жовтня

Скільки волинян перехворіло на грип та ГРВІ протягом жовтня

Лікарями-епідеміологами лабораторного центру Волинської області здійснюється щотижневий моніторинг захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ) та грипом серед населення області.

На сьогодні рівень захворюваності перевищує багаторічний показник характерний для даної пори року та наближається до епідемічного порогу. Про це повідомляють на сайті Волинського обласного лабораторного центру.

Впродовж минулого тижня гострими респіраторними вірусними інфекціями в області захворіло понад 5,4 тис. волинян, що на 850 осіб більше ніж попереднього тижня.  Із числа хворих понад 2 тис. – це  діти до 17 років (38%). Кількість госпіталізованих  з приводу ГРВІ становить 147 осіб (2,7% від захворілих, із них 14% діти). З початку епідемічного сезону (28 вересня 2020р.) гострими респіраторними вірусними інфекціями вже перехворіло понад 18,4 тисяч мешканців області.

"Грип — це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип", - йдеться у повідомленні.

Симптоми грипу: висока температура, що тримається мінімум п’ять днів, лихоманка, головний біль, ломота у м’язах і суглобах, загальна слабкість, кашель. Симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів.

Грип небезпечний для людини важкими ускладненнями. Якщо ви захворіли, то не варто займатися самолікуванням, а потрібно звернутись за кваліфікованою допомогою до медичної установи. Правильний підхід до лікування дозволяє швидко впоратися з цією недугою.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: грип, Здоров'я
В тему