7 Листопада 2019
Новини

ТОП-20 порад, як бути щасливим

ТОП-20 порад, як бути щасливим

Безплатні поради відомого психолога.

Михайло Литвак, психолог, письменник і психотерапевт, який написав понад 30 книг із практичної психології, сформулював 22 ключові правила для досягнення особистого та професійного успіху.

 1. Щастя не може бути метою. Не женіться за щастям. Ви не знайдете його в іншій людині або в матеріальних речах. Щастя виходить зсередини, і ви можете досягти цього стану, коли навчитеся отримувати задоволення від того, що маєте.
 2. Перестаньте бути залежними від думки оточення. Якщо ви задоволені собою і впевнені, що ви хороша, розумна і гідна людина, вам ніколи не знадобляться інші люди, щоб судити вас.
 3. Не чекайте і не просіть. Якщо ви дійсно хочете чогось досягти, не чекайте і не питайте дозволу або схвалення в інших, щоб зробити це. Постарайтеся стати тим, хто контролює все сам.
Читайте також

Щастя як воно є
Щастя як воно є

 1. Не будьте теоретиком. Будьте зрілою людиною, яка перетворює знання на дії. Незріла людина часто має знання, але не знає, як його застосувати, тому їй нічого не залишається, як критикувати інших.
 2. Добре сплановані дії – запорука успіху. Переконайтеся, що ви плануєте свої дії і організуєте життя згідно зі своїми пріоритетами.
 3. Не підозрюйте оточення у всіх гріхах. Ваш найбільший ворог – не той, хто ховається в засідці, чекаючи, поки ви послизнетесь. Ваш найлютіший ворог – це ви самі.
 4. Ви не долар, щоб усім подобатися. Якщо ви будете намагатися догодити кожному, можете відразу готуватися до великого провалу.
Читайте також

Щастя є тоді, коли ти потрібен близьким
Щастя є тоді, коли ти потрібен близьким

 1. Платіть за рахунками. Якщо люди намагаються змусити вас почуватися винуватим або вдячним за їхню допомогу, запитайте, скільки коштують їхні послуги. Розрахуйтеся і попрощайтеся.
 2. Мрійте про реальні речі. Якщо вам подобається фантазувати, мрійте про те, що можливо втілити в життя. Не витрачайте часу на обдумування нереальних планів і цілей.
 3. Депресія – це не тільки морок. Депресія – це важко, погано і неприємно. Але це також і можливість заглянути всередину себе. Дізнайтеся, що змушує вас рухатися далі, а що гальмує на цьому шляху.
 4. Спілкуйтеся з ворогами. Тільки в розмові з ворогами ви можете дізнатися дещо нове про себе. Тому іноді корисніше слухати ворогів, а не друзів.
Читайте також

Щастя у простих речах
Щастя у простих речах

 1. Книга – найкращий порадник. Читання хорошої книги завжди набагато корисніше, ніж спілкування з поверхневою людиною.
 2. Поводьте час гідно і з користю. Не копайтеся в житті інших, натомість зосередьтеся на тому, що приносить користь вам.
 3. Взаємини – для зростання. Якщо ви відчуваєте, що стосунки, сімейні, ділові, сусідські, заважають вам розвиватися і стримують вас від успіху, перегляньте їх.
 4. Не бійтеся людей. Якщо ви боїтеся заговорити з людьми, позбудьтеся цієї думки. Допустіть хоч на секунду, що людина може бути позитивно до вас налаштована.
 5. Про жіночу логіку. Ідея про існування чоловічої та жіночої логіки сама по собі нелогічна. Людина або розумна, або ні.

Щастя - це внутрішнє відчуття
Щастя - це внутрішнє відчуття

 1. Не бійтеся самотності. Якщо ви самотні, не лякайтеся. Самотність – це частина вашої зрілості і духовного зростання.
 2. Діліться радістю. Коли ви ділитеся ним зі своїми друзями, щастя має здатність збільшуватися. Його стає більше – адже ви бачите, як радіють ваші рідні люди.
 3. Вас ніхто не гальмує. Просто одні вміють рухатися швидко, а ви живете в своєму темпі.
 4. Не звертайте уваги на образи і критику. У день, коли ви досягнете своєї мети, ніщо не матиме значення.
 5. Умійте хвалити себе. Той, хто не вміє хвалити себе, обов’язково буде критикувати всіх навколо.
 6. Учіться жити для себе. Поки ви будете намагатися щось довести оточенню, ви будете жити для них.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: психологія, успіх, щастя
В тему

Останні матеріали