20 Серпня 2019
Новини

Чи варто Україні проводити паради на День Незалежності – астролог

Чи варто Україні проводити паради на День Незалежності – астролог

Проведення військового параду на День незалежності зараз недоречне –  в цьому впевнений астролог Влад Росс.

 Про це він розповів у коментарі «Главреду».

«Найсильніша держава в світі Сполучені Штати Америки кілька десятиліть не проводила паради на День незалежності США. І тільки Трампу чомусь спало на думку в цьому році провести парад, як у Москві, що й було зроблено 4 липня. Тобто найбільш впливова держава на планеті не має традиції проведення військових парадів, але при цьому у неї залишаються найбільш могутні війська», - зазначив астролог.

За словами Росса, Зеленський абсолютно правильно зробив, відмовившись від ідеї параду в День Незалежності України.

«Принаймні, тепер не буде розкрадено чергову кругленьку суму з державної скарбниці. Адже половина тих грошей, які виділяються на паради, осідає в чиїхось кишенях. А так, гроші підуть на справу – на премії українським військовослужбовцям. Що набагато корисніше», - пояснив експерт.

Вся військова міць і сила України потрібна на сході країни, а не в Києві, упевнений Росс.

«Поки не закінчилася війна, доречніше, щоб військова техніка і озброєння були на Донбасі. А от коли війна закінчиться, перестануть стріляти, тоді можна буде проводити паради і урочисто проводити військову техніку по Хрещатику. А за рейтинги Зеленському з цього приводу не варто переживати: симпатиків це не відштовхне», - резюмував він.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство
В тему