4 Квітня 2019
Новини

У Луцьку відбувся турнір із джіу-джитсу серед дітей (фото)

У Луцьку відбувся турнір із джіу-джитсу серед дітей (фото)

Останніх березневих вихідних у спортивному клубі GARDA вперше за п’ятирічну історію існування організації провели турнір серед дітей із бразильського джіу-джитсу GARDA BJJ Cup.

Клубний турнір провели для підготовки дітей-початківців для виступу на всеукраїнських змаганнях. А також щоби підняти їхній рівень мотивації та впевненості в собі й дати перший корисний змагальний досвід.

Це були перші клубні змагання закритого типу. Турнір став можливим через те, що дитячий колектив спортклубу став численний. 

«Раніше не було достатньо дітей, щоб провести клубний турнір», – пояснює головний тренер клубу GARDA Михайло Савчук.

Загалом участь у турнірі взяло близько 70 вихованців. Вікова категорія учасників – 8 – 14 років. Змагання проводили за правилами IBJJF (Міжнародна федерація Бразильського джіу-джитсу).

«Для більшості з цих дітей це були перші серйозні змагання. Метою отримання цього змагального досвіду є те, щоб навчити дитину долати хвилювання, вміти діяти у стресових ситуаціях та зміцнити віру в свої сили. Для нас важливим є психологічний стан наших вихованців. Тому ми приділяємо велике значення як фізичній та технічній , так і психологічній підготовці наших маленьких бійців», – детальніше пояснює Михайло Савчук.

Проведений турнір показав результат, досягнутий маленькими бійцями клубу GARDA за майже рік інтенсивних тренувань. Незважаючи на малозначність цих змагань, турнір був організований у тому ж форматі, що й національні чемпіонати (з використанням необхідних технологій, залученням суддів тощо).

«GARDA – це спортивний сімейний клуб. В якому займаємось я, мій чоловік і наші дітки. Дуже кваліфіковані тренери. Особливо мені сподобалось їхнє гарне ставлення до учнів. Завжди дають хороші настанови діткам. На змаганнях наші дітки посіли призові місця. Дякую за гарну підготовку наших дітей. Хочу особисто подякувати тренеру Михайлу», – ділиться думками мама двох малих бійців клубу Вікторія Санакоєва.

«Змагання організовані професійно. Діти показали гарний рівень підготовки. Взаємоповага, доброзичливість у дитячому колективі – однозначно заслуга тренерів», – підсумовує батько бійця клубу Андрій Лукашук.

Традиційно клуб GARDA дякує за постійну підтримку Вікторії Шляхтич (компанія «AWG Карс»), Юлії Риковській (компанія WEST AUTO HUB), Олексію Шмігелю,  родині Маковських.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Фото
В тему

Останні матеріали