31 Січня 2019
Новини

Вночі планету накриє потужна магнітна буря

Вночі планету накриє потужна магнітна буря

У четвер увечері та проти ночі на п'ятницю будуть сильні геомагнітні коливання.

За даними Національної погодної служби Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA), після магнітного «штилю», який тривав останніми днями, сила збурень різко зросте, – пише Експрес-онлайн.

Сьогодні впродовж дня потужність коливань дорівнюватиме 3 балам. З 21 години сила бурі становитиме уже 4 бали – фахівці називають такий стан «малою» бурею.

Пік коливань припаде на період від опівночі до 3 години у ніч на 1 лютого. Буря в цей час матиме силу аж у 5 балів! Така «помірна» буря відчутно впливає на самопочуття людей, особливо тих, які є метеочутливими. Оскільки цей період сонячної активності припадає на ніч, то ймовірні порушення сну. Також може турбувати головний біль, перепади тиску, хронічні хвороби, які за таких умов загострюються. До 6 години ранку буря буде все ще сильною – матиме 4 бали.

Лише у п'ятницю вранці збурення підуть на спад – їх сила становитиме 3 бали впродовж цілого дня та увечері. У ніч на суботу потужність коливань ще зменшиться – до 2 балів, але в період з 3 до 6 години ранку суботи знову зросте до 3 балів. У суботу, 2 лютого, впродовж дня сила збурень становитиме 2 бали.

Читайте також: Жителів України попереджають про погане самопочуття через погоду

 

Жителів України попереджають про погане самопочуття через погоду

Джерело: https://news.t1.ua/ukraina/21849-zhyteliv-ukrayiny-poperedzhayut-pro-pohane-samopochuttya-cherez-pohodu.html Новини T1

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство
В тему

Останні матеріали