Поради

Як розрізнити кармічне кохання

Як розрізнити кармічне кохання

Буває, ми зустрічаємо когось і розуміємо: все, кохання. Але відбувається це не так часто, як хотілося б.

Як зрозуміти, що стосунки – кармічні, тобто глибокі та накреслені долею? Вірні знаки того, що ви зустріли свою «кармічну половинку» – у цій статті.

Ви одразу сподобалися один одному

Коли ми зустрічаємо свого кармічного партнера, впізнання відбувається миттєво. Він вам відразу подобається шалено, ви йому теж. Буває, що це якесь незрозуміле почуття – чи то симпатія, чи щось інше, але воно неймовірно сильне. Ще б пак, адже ви знайомі вже, напевно, тисячу років (і це не метафора).

Ви відчуваєте, ніби бігаєте по колу

Справа в тому, що, зустрічаючи свого кармічного партнера, ви потрапляєте в цикл кармічного зв'язку. Закінчити цикл неможливо: завершується одне коло – починається інше. Це таке ходіння по муках – солодких любовних, звичайно. Недаремно ці стосунки тривають вже дуже довго, ви і в минулому житті не змогли їх закінчити. Тепер, коли ви знову зустріли свого партнера, у вас є можливість проходити стадії відносин більш чисто та якісно – виконуючи при цьому кармічний обов'язок.

Ви відчуваєте залежність від партнера

Це, мабуть, найчіткіша ознака того, що ви вляпалися у кармічні стосунки. Миттєво пізнавши свого кармічного партнера, ви починаєте відчувати настільки сильний з ним зв'язок, що залишити його неможливо. Це любовна адикція, простими словами – залежність, яка, звісно, має саме свій зворотний бік. На цьому боці ми стикаємося з емоційними проблемами та справжньою депресією, обумовленою тугою за коханим. Тобто вам постійно потрібна присутність вашого партнера, щоб не відчувати розриву зв'язку.

Так, кармічні стосунки – це непросто. З одного боку, настільки глибоко ви ще не плавали - і навряд чи колись ще поплаваєте (все ж таки не так часто зустрічаються кармічні партнери). Але з іншого - потрібна величезну мужність визнати, що ваші відносини регулюються чимось більшим, ніж ваші уявлення про те, як все має бути. У будь-якому випадку – вибирати лише вам. Будьте щасливі!

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: кохання, стосунки, поради астролога
В тему

Останні матеріали