Поради

Як знаменитим пророкам вдається передбачити майбутнє: всі секрети

Як знаменитим пророкам вдається передбачити майбутнє: всі секрети

Як взагалі виходить, що майбутнє можна передбачити? І чому тоді виходить, що якісь передбачення справджуються, а якісь ні? Напевно, багато хто задається цими питаннями. Спробуємо розібратися.

Ефект Нострадамуса

По-перше, спостерігаючи за історією, ми можемо переконатися - вона циклічна. Сюжетів не так багато і, володіючи певним даром аналітики і доступом до інформації, можна передбачити з високою долею ймовірності, що ж станеться далі. Тому зараз, не тільки екстрасенси, але і футурологи дають прогнози, які можуть збігатися. Наприклад, існує версія, що Нострадамус у своїх катренам просто зашифрував найбільш часто повторювані сюжети - адже точних дат реалізації він не давав, і рано чи пізно виходило, що щось збувалося.

Як у воду дивився

По-друге, магія і ілюзія не завжди помітні. Спостережливість, мережа інформаторів, великі знання в області медицини і психології - і ось, віщун може повідомити все минуле і сьогодення як у воду дивився. Тільки дивився він на колір обличчя, позу, жести, а також на дані, які могли йому донести. Описані випадки, коли навіть пророцтва самої Ванги не збуваються, а її родичі займалися збором інформації про відвідувачів.

Закулісні інтриги

По-третє, майбутнім стає те, у що повірило велика кількість людей. Навколо Ванги, Распутіна, Мессінга - будь-якої значимої фігури завжди знаходяться люди з владою і спецслужби. Вважається, що багато передбачень давалися саме з таким розрахунком - повернути історію в потрібну тим чи іншим закулісних гравцям сторону. Все просто - майбутній президент приходить на прийом, його переконують в перемозі і постфактум він говорить про візит. Можна і постфактум повідомити про пророцтво, якого насправді не було - хто буде спростовувати?

Але, так чи інакше, не можна заперечувати, що сотні, тисячі людей отримували відповіді на свої нагальні питання, а разом з відповідями і заспокоєння. І чи так уже важливо, яким чином це було досягнуто?

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: містика, екстрасенси, цікаво знати
В тему