Поради

У дружини перейми – що робити чоловікові

У дружини перейми – що робити чоловікові

 

Відразу ж засікайте час між двома наступними переймами, а також час початку переймів. Ця інформація знадобиться лікарям.

 

У вас під рукою повинні бути: телефони лікаря, який спостерігає дружину, медичні карти, страховий поліс (при наявності такого), договір на ведення пологів, якщо такий укладався, а також інші документи дружини (жінки готують їх у пологовий будинок заздалегідь, але ви повинні бути повністю поінформованим – зараз коханій не до того, особливо, якщо це пологи перші!); маршрут поїздки в пологовий будинок, якщо ви плануєте везти дружину самі, або телефони надійної швидкої, якщо ви віддаєте перевагу викликати невідкладну допомогу.

Отже, ви спокійно, незалежно від часу доби, набираєте телефон, повідомляєте лікарю про ситуацію, частоту і час початку переймів, стан майбутньої породіллі, уважно вислуховуєте рекомендації. Далі, взявши зібрану сумку (обговоріть з дружиною заздалегідь, де знаходиться ця сумка, в ній повинно бути все необхідне), відправляйтеся до машини або зустрічайте швидку.

У разі виникнення проблем, негайно ставте до відома лікаря. Однак у випадку непередбачених ситуацій спеціалізовані бригади, які виїжджають на подібні виклики, можуть бути готові прийняти пологи на будь-якому етапі транспортування.

 

Несподівано відійшли води

Негайно повідомте лікаря! Якщо між початком переймів і народженням малюка часу може пройти досить багато, то в разі відходження вод часу стає менше – тепер до народження залишилося максимум 12 годин. У такому випадку, навіть якщо дружина не відчуває переймів, потрібно викликати швидку або їхати в лікарню самим. Просіть дружину повідомляти про прояв таких симптомів: головний біль, запаморочення, нечіткість зору, болі в животі і матці, надто бурхливі або неможливість відчути рухи дитини.

Про всі ці симптоми слід також ставити до відома лікарів.

 

Пологи почалися вдома

Відразу повідомте лікаря, дотримуйтесь його рекомендацій. Викличте спеціалізовану бригаду швидкої допомоги. Стежте за всіма симптомами і загальним станом дружини до появи фахівців. Майте під рукою всі перераховані вище речі і документи!

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Сім'я
В тему