Поради

Які книги про саморозвиток найкращі

Які книги про саморозвиток найкращі

У світі мотиваційної літератури є книги, які зарекомендували себе, як найкращі посібники на шляху до нового – щасливого і забезпеченого життя.

 

«Підсвідомість може усе» Джона Кехо

 

У книзі ви знайдете конкретний план дій, розроблений автором, який дозволяє задіяти приховані ресурси людського організму і використовувати максимально діяльність мозку. У результаті роботи над собою кожен зможе відчути істотні зміни в житті.

 

"Гроші, успіх і Ви»

 

У книзі Джона Кехо доведено, що тільки людина, яка працює і розвивається фізично і морально, здатна досягти фінансового благополуччя. Кожен зможе прочитати багато захопливих історій про людей, які пройшли шлях самовдосконалення і дивовижним чином змінили своє життя. Так само читач знайде чіткі і практичні поради, які здатні, на думку автора, привести до успіху.

 

«Практичний курс Трансерфінгу за 78 днів» Вадима Зеланда

 

Хто читав цю книгу, той знає, який міцний вплив вона здійснює на підсвідомість. Читачі дізнаються про те, скільки можливостей перед ними відкриває світ і як цими можливостями скористатися. Книга вражає, вчить і дивує. Після її прочитання світогляд у дуже багатьох людей змінюється, як змінюється і їхнє життя.

 

«Думай як мільярдер»

Книгу написав справжній мільярдер Дональд Трамп. А тому його поради дуже цінні, адже взяті із реального досвіду. Автор дивує своїми висновками і підтверджує ту істину, що успіху людина може досягти лише тоді, коли навчиться змінюватися і розвиватися.

 

«Моє життя, мої здобутки»

Ще один твір, написаний професійним багатієм Генрі Фордом. Саме його вважають одним із кращих керівників, який вміє організовувати роботу інших людей. Хто хоче навчитися цьому, тому варто почерпнути досвід Форда, викладений у книзі у доступній і захопливій формі.

 

«Як працювати чотири години на тиждень» Тімоті Ферріса

Відмінна книга для кожного, хто хоче збільшити свою продуктивність і зменшити кількість часу, яка витрачається на роботу.

 

 

«Закон успіху» Наполеона Хілла

Краща книга автора, яка відкриє перед вами головні принципи для досягнення максимальних результатів своєї діяльності.

 

«До біса все! Берись і роби!» Річарда Бренсона

Книга, яка надихає, наповнює потенціалом та енергією, необхідними для досягнення поставлених цілей.

 

«Автобіографія йога»

Улюблена і щоденна книга засновника «Apple» Стіва Джобса. У ній йдеться більше про духовний розвиток, але, як бачимо, вона допомогла Джобсу досягти не тільки духовних висот.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Дозвілля
В тему