Поради

Все про фасадну плитку

Все про фасадну плитку

Фасад вважається повноцінним одягом будинку. Він свідчить про достаток, смак і переваги власників. Фасад допомагає захистити стіни від стихій і різноманітних капризів природи. Довговічність, міцність і краса є основними вимогами, які пред'являються до облицювальних матеріалів. Всі ці умови задовольняє фасадна плитка, яка багато років вважається кращим облицювальним матеріалом.

Плитка, завдяки наявності комплексу притаманних їй переваг, продовжує зберігати провідні позиції, розширюючи асортимент продукції. Фасадна плитка - це універсальний облицювальний матеріал, який можна використовувати практично для всіх існуючих і нових будівель.

Види матеріалів для виготовлення фасадної плитки
Для виготовлення фасадної плитки використовується сьогодні багато матеріалів, які мають свої переваги і недоліки. А саме:

  • Клінкерна плитка є добротним будівельним матеріалом, який виготовляється з глини методом випалу в печі. Монтується плитка з клінкеру на фасади з цегли, бетону, дерева і безлічі інших матеріалів.
  • Штучний камінь - це цілком гідна заміна натурального природного каменю. Він аналогічний з натуральним матеріалом по зовнішньому виду, хімічному складі, фізичним властивостям, а за деякими параметрами перевершує свого побратима.
  • Натуральний камінь є найдавнішим будівельним матеріалом. Вироби відрізняються чудовим зовнішнім виглядом, приносячи своєму власникові гордість за своє житло, гарантуючи тільки позитивні емоції. Граніт, травертин, мармур і інші різновиди натурального каменю протягом багатьох років будуть виглядати бездоганно, як і в перший день їх встановлення.

Форми і фактури фасадної плитки
Фасадна плитка чудово підходить для заміни різних оздоблювальних матеріалів, імітуючи різну фактуру і форми.

  • Плитка під цеглу зовні нагадує цегла. Вона застосовується для фасадних робіт і внутрішньої обробки приміщень.
  • Плитка під камінь є архітектурним елементом, що дозволяє приміщення й будівлі набути певний благородний наліт під старовину.
  • Великоформатна плитка за структурою та кольором поверхні повторює натуральні матеріали - вапняк, граніт, порфір і інші, але має при цьому більш низьку вартість.

Всі ці облицювальні матеріали відрізняються великою кількістю переваг, найголовнішим з яких - стійкість до несприятливих умов, таким як вплив опадів і перепади температур. Фасадна плитка витримує всі удари негоди.

Переваги фасадної плитки
Фасадна плитка є ідеальним варіантом для облицювання фасадів, завдяки своїм високим технічним характеристикам. Її застосування набагато економічніше і не вимагає проведення додаткових фундаментальних робіт. Деякі види фасадної плитки можна застосовувати для будь-якої поверхні.
Фасадна плитка аналогічна іншим облицювальним матеріалам, але відрізняється низкою особливостей:
По-перше, це досить легкий матеріал, що не здійснює додаткових навантажень на фундамент, який часто виявляється найскладнішою та найдорожчою частиною будинку. Вона легко кріпиться до стін, розподіляючи власне навантаження по всіх несучих конструкцій.
По-друге, плитка - довговічний матеріал, що не вимагає експлуатаційних витрат. Вона прекрасно захищає стіни від перепадів температур і вологи, зберігає первинний колір, характеризується високою стійкістю до всіляких механічних впливів. Плитка не гниє і не горить, з неї легко можна видалити пил і кіптяву. При пошкодженні плитки просто замінюються на нові.
Нарешті, декоративні властивості плитки допомагають реалізувати будь-які сміливі архітектурні задуми, підкреслюючи індивідуальність фасаду. Вона підвищує статус і ліквідну вартість будинку. Сьогодні по фактурі і багатства кольорів вона майже не поступається різноманіттю інших оздоблювальних матеріалів. Фасадна плитка має багато відтінків, вона може бути строкатою і гладкою, мати рифлену і рівну поверхню. Звичайне комбінування різних видів плитки дозволяє акцентувати гідності фасаду і підкреслити те, що на перший погляд здається невиразним. Велика різноманітність фактури і колірної гами дозволяє підібрати підходящий варіант.
Фасадна плитка допомагає, при невеликих витратах, надати споруді або будівлі респектабельний зовнішній вигляд.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: дім
В тему