Поради

Що означає плакати уві сні?

Що означає плакати уві сні?

До чого сниться плакати уві сні? Таке сновидіння часто трактується в протилежному сенсі. Більшість сонників стверджують: попереду радість, урочистість, приємні емоції, успіхи на роботі. Але іноді сюжет обіцяє чвари з близькими, складності, конфлікти, неприємності.

І варто розуміти, що іноді ридання уві сні - це часто привід виплеснути емоційне напруження. Зверніть увагу на сигнал організму: можливо в реальності ви пригнічуєте бажання поплакати й поскаржитись, намагаєтеся здаватися сильніше і занадто мучите себе. Не потрібно подвигів, дозвольте собі стати слабкішим та розібратися зі своїми переживаннями.

Отож, спробуємо вияснити що означає плакати уві сні? Відповідь на це питання Ви знайдете, дочитавши цю статтю до кінця.

Деталі сну зі сльозами

Тлумачення «плаксивого» сну може мінятися кардинально залежно від його подробиць. Вони можуть бути такими:

 • Ви побачили уві сні власне обличчя в сльозах.
 • Сильно і гірко плакали навзрид без явної причини.
 • Плакали в голос.
 • Лили гіркі сльози уві сні разом з кимось, наприклад, з подругою, приятелькою, сестрою.
 • Плакали в своєму ліжку, не стримуючи сліз в подушку.
 • Стримували сльози в сновидінні, намагалися не розплакатися.
 • Ридали через смерть людини, яка ще жива наяву.
 • Ви оплакували уві сні людину, якої вже немає серед живих.
 • Плакали від радості або щастя.
 • Ридали від каяття чи провини.
 • Плакали без сліз.

Немає нічого радісного або веселого в тому, щоб лити сльози, але вони часом необхідні - поплакав, нам часто стає легше. А уві сні що це означає? Що змусило вас лити гіркі сльози? Важливий момент, який необхідно обов'язково враховувати. Згадайте, в якому емоційному стані ви прокинулися від цього «слізливого» сну.

Зазвичай, в більшості випадків, після сліз уві сні ми прокидаємося в гарному настрої, як ніби звільнені від чогось, часто проходить тривога.

Якщо ви відчували себе добре з ранку, після сновидіння - знайте точно, цей сон, в якому вам довелося плакати, не обіцяє нічого поганого, і навіть якщо сонник попереджає про можливу небезпеку, то її ймовірність невелика, і ви точно впораєтеся з труднощами.

Але будьте напоготові - адже якщо після такого сновидіння у вас на душі немов залишився неприємний і важкий осад, ви відчуваєте тривогу без причини - можливо, вам слід дотримуватися обережного і тихого способу життя, берегти себе, не ризикувати. Так чи інакше, враховуйте і інформацію з сонника, і свої відчуття.

Якщо в такому сновидінні ви ясно і чітко побачили своє власне обличчя, залите сльозами - такий сон провісник швидких змін, приємних новин. Можливо, ви отримаєте добру звістка від людини, з якою давно не спілкувались та не підтримували зв'язок.

Сильно плакати в сновидінні, гірко і ридма від великої образи чи болю – такий сон обіцяє радість, приємні новини, доброту оточуючих і прихильність долі!

Сон, в якому вам довелось плакати з кимось на пару, наприклад, з вірною подругою або сестрою, віщує веселі події, подарунки і масу приємних яскравих моментів. Готуйтеся отримувати радість!

Ревіти в сновидінні ридма, в голос - такий сон віщує велику радісну подію, яка приведе вас в повний захват. Ви навіть не очікуєте цього, але будете в неймовірному захваті!

Плакали в своєму ліжку, заливаючи сльозами подушку - вас чекає хвороба, але не небезпечна. І вона приведе до очищення, позбавлення від чогось зайвого, накопиченого в організмі.

З усіх сил уві сні намагалися стримати свої сльози, щоб не розплакатися, це не дуже добре - це говорить про відчуженість, навмисне усамітнення. Чому Ви уникаєте спілкування, що не відкриваєте людям? Знайте, що це може привести вас до сумних і важких наслідків.

Оплакуєте в сновидінні людину, яка уві сні померла, але в реальному житті жива - це обіцяє велике щастя тій самій людині, добру долю, здоров'я до глибокої старості. А також у вас з цією людиною буде мир і дуже добрі взаємини. Вона ніколи не стане вашим ворогом.

Оплакуєте померлу людину, і вона вже дійсно покинула цей світ, для вас цей сон хороший. Він віщує очищення, відпущення минулих гріхів, взагалі позбавлення від вантажу минулого. Вступайте в гарне, світле нове життя без сумнівів, сміливо і з чистою совістю, а також нічого не бійтеся.

Плакати від радості або щастя - це віщує в реальності розв'язання серйозної проблеми.

Каяття, вина, визнання своєї неправоти уві сні, і сльози з цього приводу - прекрасний, духовний сон. Він каже про очищення вашої душі, совісті, про новий рівень життя і духовного розвитку. Ви стаєте на якісно новий, вищий щабель розвитку власної свідомості.

Плакали ви уві сні без сліз - говорить про якісь незавершені справи, які заважають вам повноцінно жити і працювати. Вам слід довести їх до кінця!

Не бійтеся плакати і уві сні, і в реальності, якщо відчуваєте таку потребу. Адже щирі сльози очищають, звільняють від сильного внутрішнього напруження.

Плакати уві сні за сонником Фрейда

Для жінки ридати уві сні, означає велике бажання стати матір'ю, і в неї зараз найсприятливіший період для зачаття. Якщо сльози уві сні бачить чоловік, значить він той ще гуляка, людина, яка не готова до серйозних стосунків, його цікавить інтимний зв'язок на стороні, відносини на одну ніч та велика кількість підкорених сердець.

Плакати через другу половину уві сні - до щасливого і радісного життя наяву. Можливо, ви самі і не будете вже сподіватися на те, що в цих відносинах можливе щастя, але воно у вас обов'язково трапиться.

Якщо ви плачете уві сні і ваша кохана людина заспокоює - намагайтеся бути до нього якомога ближче, зараз ви потрібні один одному, як ніколи. Намагайтеся не з'ясовувати стосунки і не шукати винних там, де насправді, ніхто не винен. Просто навчіться домовлятися про ті дрібниці, які не грають великої ролі в особистому житті.

Якщо вам присниться, що ви плачете через матір, чи батька - наяву ви будете плакати через те, що з їх здоров'ям щось буде не так. Тривалі стреси зіграють свою роль і ваші рідні люди будуть переживати і плакати разом з вами через проблеми зі здоров'ям.

Якщо вагітній жінці присниться, що вона плаче - їй пора відпочити, можливо, вона надто переймається через вагітність. Вона надто переймається через спілкування з близькими людьми, саме тому, що не відчуває від них підтримку і любов.

Плакати уві сні за сонником Ванги

Ридати уві сні, згідно сонника Ванги, добрий та світлий знак. Нема чого боятися, і неважливо, яким був той сон. Іноді сняться похорон або розлучення з людиною, і уві сні горе щире, сльози просто ллються рікою, їх просто не зупинити. Часом прокинувшись, ще довго переживаєш про те, що наснилось. Щоб розібрати сон, необхідно оцінити кількість сліз і тривалість ридань.

Пара сльозинок - незабаром сновидця очікує приємна новина. Сліз багато, цілі струмки - життя сплячого незабаром налагодиться, чекають чудові новини, будь-які проблеми залагодяться. Плач, що перетворюється в істерику для дівчини - швидке весілля, неважливо, її або друзів. Не дарма в народі говорили - плакати уві сні, то сміятися в реальності.

Якщо ви оплакуєте в сновидінні людину, яка уві сні померла, але в реальному житті жива - це обіцяє велике щастя тій самій людині, добру долю, здоров'я до глибокої старості.

Плакати уві сні за сонником Міллера

Міллер трактує сльози в сновидінні як застережливий фактор. У житті сплячого, цілком можливо, назрівають конфлікти, але ще є час встигнути їх запобігти.

Сильно ревіти і плакати - буде сварка. Якщо молода дівчина бачить себе уві сні ридаючою, то проблеми виникнуть на особистому фронті.

Якщо сильно плаче ділова людина, бізнесмен - в кар'єрі можуть початися негаразди, конфлікти з конкурентами або співробітниками.

Зате добрий знак, коли уві сні плаче хтось інший поруч. Якщо вам ця людина знайома, то ви з ним помиритесь, якщо ні - все рівно чекайте сприятливих новин, несподіваного примирення і вирішення конфлікту.

Плакати в сновидіннях за езотеричним сонником

За езотеричним сонником плач сниться тоді, коли у вас накопичилося багато внутрішніх переживань та розчарувань. Вам зараз саме час відпочити і нічого не чекати від оточуючих. Перестаньте жаліти про минуле, адже воно вже закінчилося. Краще думайте про майбутнє, яке вам потрібно будувати в гармонії з собою.

Якщо уві сні ви плачете від втрати близької людини - вам вдасться наяву налагодити відносини з тим, з ким ви давно у сварці. Намагайтеся бути уважними до чужого життя, не припускайтесь помилок, які допускали раніше. Якщо ви все ще на багатьох ображаєтеся - перегляньте своє ставлення до образ. Інакше ви дійсно будете витрачати величезну кількість часу, саме на розчарування і образи.

Якщо уві сні плачете ви на кладовищі - значить у вашому житті дійсно трапиться втрата. Подумайте про те, щоб зараз перестрахуватися і подбати про себе та близьких людей, яким так потрібна ваша підтримка та любов.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Сонник
В тему