Поради

До чого сниться риба, як трактувати сни про рибу?

До чого сниться риба, як трактувати сни про рибу?

Сон, в якому приснилась риба не можна трактувати однозначно. Адже він одночасно асоціюється з удачею і притворством, спокусливою пропозицією і лихослів'ям, дивом і подорожжю, знанням і здатністю заробляти.

Риба передає подвійність ситуації, вказує на труднощі та мінливість. Одночасно це ознака добрих змін, сприятливих обставин, здійснення мрій, реалізації цілей.

Щоб з'ясувати точно, до чого сниться риба, необхідно врахувати масу різних деталей. Залежно від них, тлумачення сновидінь з рибою можуть бути різними. Найбільш поширені такі варіанти:

 • Риба сниться в якості їжі: смажена, солона, в'ялена і так далі.
 • Сниться сира або мертва риба.
 • Жива риба, що пливе в акваріумі або в водоймі.
 • Ловити рибу уві сні – руками або вудкою.
 • Що пливе у воді.
 • Сниться зграя риб - великих чи маленьких.

Якщо сон з рибою приснився жінці

До чого сниться риба жінці? Сонник Міллера говорить: юній дівчині риба сниться до вагітності. 

Але це тільки в тому випадку, якщо риба привиділася молодій дівчині, у якої ніколи не було дітей. А ще таке значення приписується сну тоді, коли риба просто виникла, як образ, без прив'язки до будь-чого.

Але цікаво, до чого сниться риба жінці або дівчині, у якої вже є діти? Усі сонники трактують цей сон однаково: якщо жінка або дівчина тримає її в руках, особливо велику рибину - це дуже хороший знак. Чекайте успіху, прибутку, приємних любовних відносин, великого щасливого кохання і уваги з боку чоловіка.

Їстівна риба, що значить їсти рибу уві сні?

До чого сниться смажена риба?

Їсти рибу уві сні, особливо якщо це приємно і смачно, якщо ви насолоджуєтеся трапезою, - надзвичайно гарний сон, який обіцяє ніжність, радість, задоволення, здоров'я духовне і фізичне. Правда, є виключення, і тут все залежить від деталей сну.

У сні довелося їсти варену рибу?

Цей сон попереджає про те, що незабаром можливі хвороба, будь-які збитки або тимчасові невдачі.

Солона риба уві сні (не важливо, велика вона чи дрібна) - це не стільки передбачення, скільки вказівка на ваш характер. Сон, де фігурує солона, сушена риба, а також червона і будь-які рибні делікатеси, натякає на те, що вам, ймовірно, не вистачає гострих і яскравих відчуттів в житті.

Ви чогось недоотримуєте, не дозволяєте собі. У чомусь собі відмовляєте, і це не кращим чином позначається на якості вашого життя. Подумайте, можливо настав час щось змінити?

Копчена риба - символ не дуже сприятливий. На питання, до чого сниться копчена риба, відповідь однозначна: найближчим часом можливі проблеми зі здоров'ям.

До чого сниться заморожена риба?

Якщо уві сні ви їли таку рибу - будьте обережні: можливі проблеми зі здоров’ям, є ризик захворіти. А якщо вам в сновидіннях просто примарилась свіжа, сира або заморожена риба - це означає, що зараз ви перебуваєте в періоді якогось очікування. І лише від вас залежить, чим закінчиться цей період.

Тухла риба - знак поганий, який попереджає про ворогів, можливу зраду та обман. Цілком можливо, що у вас є заздрісники.

Ловити рибу уві сні - трактування сну

Що значить ловити рибу уві сні?
Що значить ловити рибу уві сні?

Риболовля уві сні - явище досить часте. Риба у воді - хороший знак, але лише в тому випадку, якщо вода чиста. Такий сон означає добробут, здоров'я і навіть багатство.

Якщо уві сні була жива риба і ви намагалися ловити її руками, але безуспішно - значить, в реальному житті ваші зусилля марні. Удача вислизає, але це може також означати, що вам краще не поспішати, а пошукати інший підхід.

Сон, в якому спіймали рибу руками - це прекрасний знак. Чекайте щедрості від долі: вона обдарує вас удачею, визнанням і добробутом.

Якщо ви побачили у своєму сні, як дохла риба плаває у воді - це не дуже сприятливий сон. Мертва риба сниться до проблем: до хвороби, сварок, негараздів та бідності. Але все це тимчасово, у ваших силах подолати всі труднощі.

Якщо в сновидінні ви рибалили та зловили рибу - це прекрасний знак. Сама риболовля може означати труднощі та випробування: чим довше ви чекаєте улову, тим серйознішими і тривалішими будуть ці випробування.

Самостійно ловити рибу з надмірним азартом - до обману, розчарування. Тихенько вудили з превеликим задоволенням? Вам необхідно відпочити. Вдалося зловити на вудку особливо велику рибину? Станеться сімейна радість.

Улов - це перемога, успіх і удача! Після такого сновидіння дуже важливо не боятися перешкод, зберігати силу духу, не здаватися і вірити, що попереду неодмінно чекає успіх.

Якщо ж, навпаки, з риболовлі уві сні ви пішли ні з чим - те ж саме трапиться і в найближчому майбутньому. Ваші бажання і наміри надто амбітні та завищені. Сонник радить терміново поміняти напрям думок та спосіб життя.

Ймовірно, вам не варто чекати результату - ви залишитеся з порожніми руками. Перегляньте свої плани та бажання - можливо, вам вдасться зробити їх більш реалістичними та домогтися успіху в справах.

Якщо ви спіймали, але риба вислизнула з рук - на жаль, удача та успіх, яких ви довго чекали, вислизнуть від вас. Для незаміжньої дівчини такий сон може означати втрату улюбленого, розрив відносин.

Глушити рибу динамітом уві сні - скоро розбагатієте, не доклавши особливих зусиль.

Відпустили рибу уві сні? Забудьте про плани!

До чого сниться, що рибина зірвалася? Радість виявиться скороминущою. Спостерігали, як вона спливає? Не приймайте пропозицію, навіть якщо вона здасться вкрай вигідною. Жінці відпустити рибу: бажана вагітність не настане. Для чоловіка це передвісник втрачених можливостей.

Якщо випустили велику рибину добровільно, то мрії не здійсняться, і доведеться задовольнятися малим. Якщо кішка просить кільку, то багатство і слава вам поки не світять. Витратите життєві ресурси на більш важливі справи.

Риба по Фрейду

До чого сниться риба по Фрейду? Згідно Фрейду, риба уособлює пеніс, а ловля риби - статевий акт. Жива риба уособлює ерегований пеніс, а мертва, млява риба вважається символом імпотенції і відсутності ерекції.

Якщо уві сні в руках знаходиться жива риба, сонник Фрейда пояснює, що такий сон символізує схильність до самозадоволення. Якщо уві сні ловити рибу, таке сновидіння символізує, що під час статевого акту Вам насилу вдається відключитися від думок про проблеми і поточні справи. Це, в свою чергу, означає, що Ви не можете розслабитися до кінця і не відчуває ніякого задоволення від занять сексом, до того ж і партнеру це не доставляє ніякого задоволення.

Якщо уві сні наловили багато риби - сновидець веде активне статеве життя, при цьому часто змінючи партнерів. І це його анітрохи не бентежить. Якщо приснилась риболовля без улова, значить, наяву сновидець страждає комплексом неповноцінності, але тільки в інтимному житті. Можливо, в реальному житті він на підсвідомому рівні боїться зганьбитися в ліжку.

Сон з рибою – до вагітності!

Сон з рибою - прогноз для вагітних
Сон з рибою - прогноз для вагітних

Нерідко риба сниться вагітній жінці, і на такий сон варто звернути увагу. Згадайте, яка саме риба приснилася майбутній мамі.

Якщо вона має «чоловічу» назву - наприклад, осетер, короп, - вважається, що народиться син. Якщо вагітній жінці приснилася білуга, кілька, мойва і так далі - чекайте доньку!

В цілому ж «рибний» сон - відмінний знак для вагітної жінки. Він сниться як знак доброго, здорового потомства і щасливого материнства.

Чоловікам риба сниться рідше, але такі сни мають ті ж значення. Крім вагітності і майбутнього материнства, звичайно! Однак іноді свіжа, велика риба, яка прийшла уві сні чоловікові, може означати, що незабаром він стане татом ... Якщо у своєму сновидінні він бачить рибу в руках своєї коханої - це вірна ознака того, що обраниця або вже вагітна, або скоро буде.

Приснився ставок? Розбагатієте!

До чого сниться сон, в якому купаєтесь в ставку повному риби? Проявите неабиякі таланти в бізнесі та розбагатієте. Ходили уві сні між мальків? Добробут доведеться заслужити власною працею. Кататися верхи на величезній рибині - до вигідного придбання.

Наснилася річка, а в ній хлюпалась риба? Чекайте на позитивні зміни. Гірше коли уві сні ви бачите океан повний риби. Ви занадто сильно покладаєтеся на удачу і можете пропустити важливий момент.

Сниться чоловік, який несе рибу?

Проявивши працьовитість і терпіння, досягнете успіху, найближчим часом збільшите дохід завдяки вигідній угоді. Поява уві сні незнайомої людини з вудками та повним садком ув'язується наяву з новим знайомством, несподіваними перспективами.

Зовсім випадково знайшли величезну рибину? В реалі знайдете спосіб, який допоможе вийти зі складної ситуації. Уві сні виявилося, що ваш улов пропав? Намагаючись завоювати поблажливість і повагу людей, зробите грубий промах. Вирішили шукати його? З'явиться можливість проявити приховані здібності.

Чоловік-рибалка уві сні: прибуток чи невдача?

Чоловік-рибалка уві сні символізує терпіння або його повну відсутність. Кінцева інтерпретація залежить від того, як особисто ви сприймаєте чоловіче хобі. Якщо поважаєте, то підготуйтеся до хороших часів. Якщо ви ставитесь до риболовлі негативно, то все буде навпаки.

Чоловік приніс великий улов? Можна розраховувати на успіх задуманої справи та пристойні гроші. Повернувся з риболовлі з порожнім відром? Трактування такого сну повністю протилежне.

Сестра або мама з рибою - на щастя

Якщо риба була пов'язана з сестрою, її очікує багате заміжжя. Уві сні прісноводного коропа тримала мама? Чекайте щасливих часів.

 • Дівчині сюжет гарантує вагітність хлопчиком.
 • Вагітній - народження дівчинки.
 • Чоловікові - вигоду, перспективи.
 • Дитині - знання, друзів.

Отримали рибу в подарунок? Чекайте новин!

До чого сниться, що рибу вам дали? Дамі варто підготуватися до «цікавого» положення. Якщо чоловік отримав презент, наближається подія, яка підштовхне до переоцінки звичних цінностей. Отримати рибину від незнайомця - до важливої зустрічі. Від знайомого - до омріяної звістки.

Дарувати рибу іншій особі означає, що ви бажаєте вступити з ним в ближчий, можливо, інтимний контакт. Добре тримати рибу у своїх руках. Сонник запевняє: ви - господар долі, лише від особистого вибору залежить, буде вона щасливою чи нещасною.

Сон з рибою, який обіцяє неприємності

До чого сниться рибний базар чи рибний магазин? Вони ототожнюються з процвітанням та забезпеченістю. Але вибирати уві сні рибу – це не дуже хороший знак. В недалекому майбутньому зляжете з хворобою. Купували на ринку свіжу рибу? За власним бажанням залишитеся на невизначений час на самоті.

Торгувати уловом - до безпросвітної туги, меланхолії. Без видимого приводу в найближчі кілька днів ваші думки будуть песимістичними. Крім того ви свідомо псуєте комусь настрій і навіть життя.

Риба померла на повітрі - до втрат.

Риба, викинута на сушу і задихається на повітрі, віщує самотність, гіркоту втрат, період провалів. Якщо сон з рибою, яка задихається на повітрі сниться регулярно, то плани і надії зруйнуються через важке захворювання. Жінці виявити на землі дохлу рибу - до викидня.

Приснилась заморожена риба? Власний егоїзм послужить приводом для розбіжностей з хорошою людиною. Свіжозаморожена риба означає емоційний холод і закритість. Риба замерзла на очах? Посваритесь з рідними.

До чого сниться риба в холодильнику? Треба простіше ставитися до ситуації, не переживати даремно. Надмірне хвилювання значно віддаляє вже близьку мету.

Види риби уві сні

Розшифровка сну багато в чому базується на різновидах риби. Сонник пропонує значення різних морських, річкових видів.

 • Минтай - середній достаток.
 • Мойва - сумну звістку.
 • Тріска - довгоочікуване побачення.
 • Скумбрія - гості.
 • Камбала - прищ, ячмінь на оці.
 • Кілька - дрібні клопоти.
 • Форель - спокуса.
 • Сьомга - важка хвороба, брехня.
 • Осетер - холодна зустріч.
 • Окунь - до сварок.

Приснився річковий карась? Витрати збільшаться, доходи різко скоротяться. Якщо уві сні він буквально вистрибнув з води, то розчаруєтеся.

Але самостійно ловити карасів добрий знак. Досягнете серйозних результатів, якщо встигнете використати вдалий збіг обставин. До чого сниться екзотична риба? Незабаром станете користуватися заслуженою повагою.

Що означає лящ уві сні?

Бачити в ночі ляща можна перед проектом, який обернеться збитками. Привидівся судак? Дізнаєтеся нові плітки, які серйозно вплинуть на майбутні події. Бичок асоціюється з молодим суперником, коханцем. Сазан зумовлює пізню вагітність, вугор уособлює хитромудрий задум.

Без страху гладили гігантського кита уві сні? Означає отримання доходу у сумнівний спосіб. З побоюванням чіпали руками живу рибу? Незабаром доведеться звертатись до близьких за допомогою. Терти її - значить, випробовувати долю. Цілувати рибу: уві сні і наяву вас оберігають вищі сили.

Уві сні вас проковтнула велетенська рибина? Будете посвячені в таємницю. Намагалися врятувати когось від зубастої акули? Наближається розрив відносин з партнером. Бити рибину - до зриву задумів, ряду прорахунків і станом відчаю на цьому тлі.

В одному сні фігурувала риба і черепаха? Справи будуть просуватися повільно, але впевнено. Виявили кота, який поїдає форель? Причиною труднощів стане власна легковажність. Те ж саме з участю ведмедя віщує шану та повагу.

Якщо рак рвав рибу клешнями, то в звичне існування раптово вторгнеться минуле, і ви не зможете рухатися вперед. Якщо на вас нападала акула, в боротьбі доведеться вдатися до крайніх заходів. Тікати від неї по берегу - до реальної небезпеки, що підстерігає з несподіваного боку.

Що значить вбити рибу уві сні?

До чого сниться, якщо постаралися вбити акулу? Завершиться важкий період. Вбивати палицею - до виходу з глухого кута.

До чого сниться напівдохла риба? Необережним поводженням образите людину, яка від вас залежить. Напівмертва риба наснилась жінці? Їй загрожує гінекологічна недуга, викидень.

Напівжива рибина також натякає: небезпека зовсім поруч. Поранена риба попереджає про втрати, прикрощі. Бачити уві сні померлу рибину - до благоденства після довгого етапу поневірянь.

До чого сниться, що викинули тухлу рибу?

Риба була мертвою і смердючою? Очікуйте на величезний прибуток. Побачити уві сні муху на м'ясі, що гниє - до багатого подарунку або мандрівки. Опариш символізує брудні методи в боротьбі проти конкурентів.

Вирішили викинути тухлятину? Вам необхідно позбутися від відомих вам труднощів і життя помітно налагодиться. Але викинути цілком нормальну рибу погано. Добровільно відмовитеся від навчання, роботи, щастя. Перш ніж робити остаточний вибір, гарненько подумайте про можливі наслідки.

Рибні нутрощі уві сні - до добра!

До чого сниться оброблення риб'ячої тушки? Наяву будете щось ділити. Можливі неабиякі випробування, особливо якщо риба погано пахла.

Вдалося не просто випатрати нутрощі, а й з'їсти м'ясо? Через боротьбу пізнаєте вигоду. Самі по собі нутрощі символізують добрі зміни, бажані сюрпризи.

 • Ікряний живіт - по-справжньому розкішне життя.
 • Молочко - дотепне вирішення заплутаної ситуації.
 • Інша риба - сюрприз, вигода.

Кістлява риба - знак обману і застілля. Сильно кістлява тарань - недобрий знак, що пророкує бідність, труднощі, обман. Одночасно дуже кістляве м'ясо обіцяє запрошення на гучне застілля. Подавилися кісточкою? Попереду перешкода.

Переїли жирної форелі? Очікуйте на сюрприз. До чого сниться поїдання сирої риби? Дія позначає духовне зростання, збагачення внутрішнього світу новою інформацією.

Поклали в рот маленький шматочок? Економність і накопичення майна принесе вам тільки розчарування. Об'їлися до блювоти? Перегляньте свої наміри та порадьтеся з компетентною людиною.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Сонник
В тему