Поради

ТОП-5 продуктів, які старять

ТОП-5 продуктів, які старять

Зовнішній вигляд людини визначається саме тим, чим вона харчується, і є певні продукти, які прискорюють процес старіння.

Солодощі. Цукор прискорює  процес глікування, при якому надлишкові молекули цукру зв'язуються з білками. У результаті з’являються кінцеві продукти, oj пошкоджують коллагени шкіри. Солодощі також шкідливі і для зубів, тому після шматка торта краще відразу прополоскати рот водою.

Алкоголь. Спиртне викликає зневоднення, що дуже шкідливо для шкіри. Алкогольні продукти також прискорюють старіння за рахунок надлишкової кількості токсинів, з переробкою яких не справляється печінка. А біле вино особливо шкідливо для зубів, оскыльки кислота, що міститься в білому вині, пошкоджує зубну емаль. Експерти рекомендують чистити зуби відразу після вживання білого вина.

М'ясо на вугіллі. Якщо в м'ясі виявляються вуглинки, то у ваш організм потрапляють вуглеводи, що викликають запальні процеси, і негативно впливають на колаген в шкірі. А це прискорює старіння.

Солоні продукти. Можна готувати майже без солі, але вона все одно дістанеться до організма, оскыльки дуже багато солі міститься в консервах і інших продуктах харчування. Через сіль на обличчі виникають набряки, які можна прибрати за допомогою зволожувача, що містить кофеїн.

Перероблене м'ясо. В подібному м'ясі активно використовуються консерванти, що викликають запальні процеси на шкірі і прискорюють старіння. Також перероблене м'ясо пов'язано з хворобами серця.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Здоров'я, Харчування і дієти, продукти, жінки
В тему

Останні матеріали