30 Листопада 2021
Новини

Нардеп Кива втратив наукову ступінь

Нардеп Кива втратив наукову ступінь

У Іллі Киви відібрали наукову ступінь "кандидат наук з держуправління".

Таке рішення прийняла атестаційна колегія Міністерства освіти та науки, - повідомила нардепка зв "Слуги народу" та голова підкомітету з питань вищої освіти ВРУ Юлія Гришина.

"Щойно на засіданні Атестаційної колегії МОН одноголосно було ухвалено рішення про відміну рішення спецради Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості про присудження Іллі Киві наукового ступеня кандидата наук з держуправління", - йдеться у повідомленні.

За її словами, до того ж керівника спецради, наукового керівника та опонентів, які брали участь в захисті дисертації Кивою, позбавили права займатись відповідними видами наукової діяльності протягом двох років.

Нагадаємо, нардеп від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива 26 квітня "захистив дисертацію" кандидата наук із державного управління на тему "Механізми впливу громадянського суспiльства на державне регулювання правоохоронної дiяльностi (на прикладі країн ЄС та України)". Під час процедури захисту журналістів не пускали до приміщення невідомі молодики. Журналісти видання Bihus Info довели, що Кива підробляв довідки для дисертації та збрехав про свою участь у вигаданих академічних конференціях. Після розголосу Кива заявив, що його наукового керівника незаконно звільнили. Однак він пообіцяв йому посаду міністра освіти, коли очолить владу в країні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: ілля кива, наука
В тему