Волинянину, який захворів на правець, довелося видалити ступню.
Лікар-анестезаолог Локачинської ЦРЛ розповів, що хворий нині знаходиться на штучній вентиляції легень. Йому проводять терапію згідно з протоколом, - повідомляє Суспільне Волині.
"Вхідні ворота інфекції - рана правої стопи", - зауважив він.
Лікар-епідеміолог Волинського обласного лабораторного центру Беата Серватович розповіла, що хворому ампутували ступню та ввели протиправцеву сироватку.
До слова, волинянин, згідно з наданою медичною документацією, щеплений за віком, в дорослому віці отримав щеплення проти правцю у 16, 30 років, останнє щеплення отримав в 2013 році.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
«Мамо, відпусти мене. Я більше не можу…»
17 Червня 2026
росіяни закатували до смерті медика з «Азовсталі»
22 Травня 2026
На Волині парамедики повернули чоловіка з того світу
20 Травня 2026
Кожен третій українець може мати алергію!
19 Травня 2026
2000 гривень – на медичне обстеження
13 Травня 2026
Скільки на Волині платять медикам
13 Травня 2026
Реклама





